Wpis z mikrobloga

Cześć, wypadało by się przywitać. Założyłem konto jakiś czas temu ale długo zbierałem się, by coś napisać. O czym chcę pisać?
O wszystkim co związane z relacjami młody mężczyzna - dojrzała kobieta. Tematyczne wpisy z moim doświadczeniem, moje opinie i wiele innych.
Gwarantuję brak ankiet w stylu pewnego użytkownika.

Macie jakieś pytania? Zapraszam do zadawania.
Co chcecie bym omówił?

Pierwszy wpis już dziś. Niestety nie wiem jak dodać ankietę na telefonie, więc najbardziej najbardziej plusowany komentarz do 12 wygrywa.

1) Jak poznałem pierwszą dojrzałą kobietę? (gdzie, jak, co z tego wynikło?)

2) Co z tą różnicą wieku i czy warto tworzyć relacje poza łóżkiem z dojrzałymi kobietami? (Plusy, minusy, moje doświadczenie)

Tagi : #seks #zwiazki #sex #relacje #tinder #badoo #gadugadu #milosc #sympatia #milf #gilf
  • 29
@milfiarz: Między innymi tak. No chyba, że pomagasz babciom w noszeniu zakupów to co innego. Nawet nie wiem o czym miałbym z taką babcią gadać. Z resztą jest taki fetysz, że ludzi młodych rajcują starcy. I to się nazywa Gerontofilia xD
@milfiarz: Starsze kobiety są cyniczne i bezpośrednie, od młodego mężczyzny chcą seksu i iluzji romantycznej miłości. Przygoda może być interesująca, ale nie wiesz nawet w jakie bagno się pchasz, jeśli chcesz tworzyć stałą relacje. Dzieje się tak i w odwrotnej sytuacji, ale o ile w przypadku mężczyzn zdarza się, że młodą partnerkę obejmą opiekuńczością, to dla dojrzałej kobiety młody mężczyzna jest zazwyczaj zabawką, która ma ekscytować, a nie posiadać własne uczucia.
@573188224813358837318 dokładnie. Jeśli obie strony tego chcą, to jest to okey. Z relacja poza łóżkową nie miałem do końca na myśli jakiegoś poważnego związku, czy małżeństwa ale widzę, że tak to odbieracie.

Jednak powiem Ci, że co nie wybierasz ponosisz tego koszty. Młode kobiety też mają dużo wad...
Ale to temat na inny wpis.
Z chęcią opiszę relacje z rówieśniczka, vs kobietą dojrzała. Z mojej perspektywy.