Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu wielu wpisów sfrustrowanych panów udzielających się pod tagami #blackpill czy #redpill stwierdzam, iż Wasi guru tylko wykorzystują Waszą naiwność. Takich bzdur jakie ludzie tam postują nigdy wcześniej i nigdzie indziej nie przeczytałam.

Po pierwsze, zabieracie się od tego od za przeproszeniem pupy strony. Nie chodzi o to jacy NIE jesteście, czyli nie chodzi wcale o to czy nie macie kwadratowej szczęki, 185 cm+ wzrostu czy własnego mieszkania lub auta. O nie. Chodzi o to jacy jesteście. A często jesteście odpychający charakterem, co w 99% przypadkach jest powodem dla którego zostajecie odrzuceni.

Dlatego nie ma sensu popadać w mizoginię i wymyślać sobie powody dla których dziewczyna, która Ci się podoba jest z kimś a przecież on jest niski/biedny/patusem/tępy. Nie doszukuj się magicznej cechy, którą ta osoba posiada aby samemu ją wykształcić, bo nie o to chodzi.

Wystarczy kliknąć w profile osób aktywnych na tych tagach by przekonać się jakie są ich zainteresowania. Japońskie anime, famemma, patostreamy, głosują oczywiście na szurów i skrajną prawicę, często postują antysemickie komentarze. Sposób w jaki się wysławiają w swoich komentarzach jest często albo użalający się nad sobą bądź opryskliwy. W tym tkwi szkopuł.

Możesz być wysoki, umięśniony i posiadać kwadratową szczękę ale też posiadać w sobie coś odpychającego. Te pozytywne cechy będą często maskowały negatywne cechy, ale na dłuższą metę nie zadziałają. Natomiast brak tych pozytywnych cech bardzo szybko odsłania cechy negatywne, jak nieśmiałość, żenujące wypowiedzi, niezdecydowaność, oraz ogół cech które odpychają.

Odwróćmy na chwilę rolę. Załóżmy, że ładna dziewczyna podoba Ci się, ale okazuje się, że ma żółte od papierosów, krzywe zęby i cuchnie jej z ust. Momentalnie tracisz zainteresowanie, mam rację? Podobnie możesz posiadać fetysz i podobają Ci się blizny, karlice, dziewczyny otyłe, przesadnie wytatuowane, czy łyse a te cechy które 99% facetów uzna za wady będziesz uznawał za zalety. Natomiast gdy okaże się iż dziewczyna, którą jesteś zainteresowany nie dba o higienę, sprawa wygląda zupełnie inaczej i momentalnie z atrakcyjnej zmienia się w odpychającą.

W dokładnie taki sposób postrzegane jest "wewnętrzne fuj" które zadziwiająco szybko się uzewnętrznia.

Teraz zapewne zapytacie się do czego zmierzam? Bądźcie sobą. Jeśli chcesz zmienić się kompletnie i udawać kogoś kim nie jesteś, nie masz przyjemności z ćwiczeń ale bierzesz sterydy bo myślisz że to droga do zdobycia dziewczyny która ma chłopaka atletę, zastanów się czy ona będzie chciała faktycznie Ciebie, nawet jeśli się zmienisz?

Wszyscy eksperci od #zwiazki manipulują Wami i próbują się wzbogacić na teoriach opartych na mizoginii i spłycaniu relacji międzyludzkich. Naturalnie, będą dziewczyny które polecą na kasę ale nie negujmy zjawiska gdzie mężczyźni robią to samo, szukając sobie bogatej pani, robiąc jej za kochanka. Tacy panowie też istnieją, ale nikt o tym głośno nie mówi.

Pewnie pomyślicie, że się rozpisałam bo mam ból pupy. Zwyczajnie irytuje mnie, że w erze Internetu nadal dajecie sobie tak mieszać w głowach.

Udanego wieczoru. Przytulaski! ()

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 219
@Phyrexia: dobrze wiesz, że niektóre punkty dotyczą też ciebie.

Jakoś chłopaka nie mogłaś sama znaleźć, choć brzydka nie jesteś.
Czyżby wyczuli to "wewnętrzne fuj"?

Z tą szczęką i 180 cm to nie do końca nieprawda.
Sama wiesz, jakie są oczekiwania kobiet na tinderze.

bardzo szybko odsłania cechy negatywne, jak nieśmiałość, żenujące wypowiedzi, niezdecydowaność, oraz ogół cech które odpychają.

nieśmiałość jest negatywna?

Co w takim razie odpycha od Ciebie ludzi? (pomijam Twoje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Phyrexia: mylnie to interpretujesz, bo większość cech które są wspólne dla przegrywów uważasz za przyczynę ich niepowodzeń. Otóż nie. Większość z nich ma dużo do naprawienia w swoim życiu ale ta mizoginia którą wszędzie widzisz to jest rezultat notorycznego ignorowania. I wcale się im nie dziwię. Sama nieuzasadniona nienawiść jest zła i ludzie powinni być ponadto ale zwykła obojętność wobec płci przeciwnej kiedy jest się notorycznie ignorowanym już nie i powinna
pamiętaj to jest phyrexia, która sama została odrzucona przez mężczyzn, którzy jej się podobają to zamiast zacząć być sobą to weszła w lesbijski związek


@Hompert: Czy Ty sobie ubzdurałeś, że "weszłam w lesbijski związek" bo facet mnie zostawił? xD

i wchodzi na wykop gdzie co chwila wyzywa od przegrywów i mizoginów


Nikogo nie wyzywam od przegrywów. To słowo nie padło ani razu w moim wpisie. Mizogin to nie obelga a stwierdzenie
Dlaczego nieśmiałość i niezdecydowanie to negatywne cechy?


@Gaku745: Chodzi mi o skrajność tych cech przejawiającą się np. tym że chłopak wstydzi się powiedzieć ładnej ekspedientce co chce kupić, albo nie posiada w sobie stanowczości, jest uległy do tego stopnia że w zasadzie nie posiada własnego zdania. Można być uroczo nieśmiałym, bądź lekko niezdecydowanym i te cechy działać mogą nawet na plus i dodawać trochę charyzmy, ale gdy występują w śladowych ilościach.
nie chodzi wcale o to czy nie macie kwadratowej szczęki, 185 cm+ wzrostu czy własnego mieszkania lub auta.


@Phyrexia: No tak było

Chodzi o to jacy jesteście. A często jesteście odpychający charakterem, co w 99% przypadkach jest powodem dla którego zostajecie odrzuceni.


@Phyrexia: nie zmyślam

w tym tkwi szkopuł.


@Phyrexia: nic a nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bądźcie sobą. Jeśli chcesz zmienić się kompletnie i
@M_xxx: takie jak ty. O takich jak ty pisałam, tylko ty przyznasz się na profilu do swoich poglądów. Dlatego ciebie już za wczasu na czarną listę wrzuciłam XD

Brzydki jest ogarnięty? Udaje.

Chad jest nieogarnięty? Nie może taki być, udaje...


@M_xxx: i to wynika z mojej wypowiedzi? XD jak tak to tu już chyba jakies mocniejsze kwasy weszły.
@Phyrexia: Podsumujmy:

nigdy nie obejrzałem patostrema
brzydzę się korwinem
nigdy nie obejrzałem anime
tylko raz obejrzałem fame mma
zupełnie nie jestem nieśmiały, jeden przystojniak powiedział że zazdrości mi psychiki dzięki której łatwo i naturalnie podbijam do lasek

jestem przegrywem.

Ile będziesz jeszcze snuć tych zdupska teorii?
Wystarczy kliknąć w profile osób aktywnych na tych tagach by przekonać się jakie są ich zainteresowania. Japońskie anime, famemma, patostreamy, głosują oczywiście na szurów i skrajną prawicę, często postują antysemickie komentarze. Sposób w jaki się wysławiają w swoich komentarzach jest często albo użalający się nad sobą bądź opryskliwy. W tym tkwi szkopuł.


@Phyrexia: o tak, bo to co ludzie anonimowo piszą na wykopie oddaje jacy są w prawdziwym życiu. Wiele osób
Przegrywy narzekają na kobiety, że się nimi nie interesują, ale sami nie są zainteresowane "przegrywkami". Może macie wygórowane oczekiwania w stosunku do tego co sami możecie zaoferować?


@xbix: tylko że przegrywki raczej nie istnieją bo kobieta nie musi być ani piękna ani mądra ani interesująca ani mieć wspaniałego charakteru by znaleźć chłopaka, by być w związku. Różowe nie mają problemów ze znalezieniem partnera no chyba że po prostu mają tak wysokie
Jednak zwróć uwagę na to że przeważająca większość kobiet (jeżeli nie wszystkie) nie przepadają za niskimi facetami, nie chcą ich, odrzucają niskich. Dlatego faceci mogą mieć o to żal do kobiet że przez swój wzrost (na który wpływ nie mają) są samotni.


@01ab to samo można powiedzieć o facetach. Raczej większości grube dziewczyny się nie podobają ¯_(ツ)_/¯

tylko że przegrywki raczej nie istnieją bo kobieta nie musi być ani piękna ani mądra
@Phyrexia: nie odrzuciłbym dziewczyny z powodu tego typu cechy wyglądu, są może pewne rzeczy, które mnie rażą, ale byłem się w stanie do nich przyzwyczaić
ALE PRZEDE WSZYSTKIM (postaram się tym razem wyraźnie): Ty w jednej konwersacji napisałaś, że istnieją kobiety, które lubią niskich facetów a potem podałaś siebie jako kontrprzykład.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: każdy wpis kogokolwiek, w którym pretensja do całego świata guruje nad pretensją do samego siebie jest podstawą do skazania siebie na wieczny marazm. I kropka.

Zmiany zaczyna się od siebie i tylko od siebie.
A że się komuś nie chce...
każdy wpis kogokolwiek, w którym pretensja do całego świata guruje nad pretensją do samego siebie jest podstawą do skazania siebie na wieczny marazm. I kropka.


@janusz_mustermann: Dobrze wiedzieć. Jak ci powybijam zęby to pretensje będziesz miał tylko do siebie.
zwróć uwagę na to że przeważająca większość kobiet (jeżeli nie wszystkie) nie przepadają za niskimi facetami, nie chcą ich, odrzucają niskich.


@01ab: Przeważająca większość nie oznacza wszystkie.
to samo można powiedzieć o facetach. Raczej większości grube dziewczyny się nie podobają


@xbix: prawdopodobnie tak i dlatego napisałem (co pominęłaś w cytacie) że nie widzę problemu w tym że ktoś ma wymagania

No i tu się mylisz. Nie zauważasz tych dziewczyn, bo pewnie sam nie jesteś nimi zainteresowany.


@xbix: mam 29 lat, w tym wieku już się wyrasta z patrzenia na wygląd (przynajmniej ja wyrosłem wiele lat temu) i
Ty w jednej konwersacji napisałaś, że istnieją kobiety, które lubią niskich facetów a potem podałaś siebie jako kontrprzykład.


@Fingal: Nie było tak. Wpis był o tym, że to mit że trzeba być wysokim, żeby być atrakcyjnym, po czym ktoś spytał się mnie czy uważam niskich mężczyzn za atrakcyjnych. To są dwie różne kwestie.

Podam Ci przykład.

Teza: choć wiele osób uważa ananasa na pizzy za obrzydliwość, posiada on wielu amatorów
Pytanie:
Co w tym złego, że nie uważam niskich mężczyzn za atrakcyjnych? Czy jeśli Tobie nie podobają się blondynki bądź rude, czy to świadczy źle o Tobie?


@Phyrexia: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że włosy można przefarbować, a wzrostu nie da się zwiększyć tak?

Masz trochę racji w tym co piszesz, ale też niestety dużo pier*olisz od rzeczy za przeproszeniem. Blackpill to faktycznie już przesada i idiotyczny circlejerk frajerów pocieszających się
@Phyrexia: trafić na kogoś kto lubi pizzę z annasem jest łatwo, trafić na dziewczynę, która chciałaby niskiego partnera nie. mam kilku kolegów, którzy są niscy. dzięki nim wiem, że spotkać kobietę, która nie odrzuci niskich facetów, to jak spotkać jednorożca.

Co więcej, nie przeszkadza mi jeśli mężczyzna jest niski. Mój komentarz był w kontekście tego czy uważam bycie niskim u faceta za coś atrakcyjnego. Nie oznacza to, że skreśliłabym faceta tylko
Co w tym złego, że nie uważam niskich mężczyzn za atrakcyjnych? Czy jeśli Tobie nie podobają się blondynki bądź rude, czy to świadczy źle o Tobie? Ktoś spytał się mnie czy lubię niskich mężczyzn więc dostał odpowiedź.


@Phyrexia: nic w tym złego ze podobają ci się wysocy, ale później nie mów że niscy faceci mają problem ze znalezieniem partnerki przez #!$%@? charakter. Twierdzisz że osobiście tobie się tylko wysocy podobają jakby
frajerów pocieszających się nawzajem i utwierdzających się w (błędnym) przekonaniu, że nigdy żadna kobieta ich nie polubi


@majkkali: Z wyjątkiem tych co mają po 40 lat i nigdy żadna ich nie polubiła?