Wpis z mikrobloga

@Sarpens kurcze spędziłem w Wieśku łącznie jakieś 400h podczas dwóch przejść ale już trochę czasu minęło. Teraz gram w RDR2 i filmik, który mi wysłałeś mi uświadomił, że jednak grafika to się trochę zestarzala.
kurcze spędziłem w Wieśku łącznie jakieś 400h podczas dwóch przejść ale już trochę czasu minęło. Teraz gram w RDR2 i filmik, który mi wysłałeś mi uświadomił, że jednak grafika to się trochę zestarzala.


@GutEK89: No jak by nie była to 6 letnia gra. Choć detal na postaciach nadal się trzyma. Ja w nią grałem w 45 fpsach na gtx 770. Mają zrobić remastera w3, miedzy innymi na obecną generacje konsol. Ma
@GutEK89: e tam, zesrała a nie zestarzała. Wciąż wygląda bardzo dobrze i jeszcze długo tak będzie, bo grafika w grach doszła już do takiego poziomu, że w zasadzie niewiele się zmienia i gra wydana w 2011 nie odbiega zbytnio od tej z 2021. Zestarzały to się gry z ery wczesnego 3D, jak na przykład GTA 3. Ja nie jestem w stanie na to patrzeć, postaci NPC wyglądają jak figurki origami ulepione
@Antorus ok, skoro mówisz, że się nie zestarzala to ok. Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Ci rację. Po prostu jak sobie porównam Wieśka III z RDR2 to mi się musiały gry pomylić. Zapomniałem, że Geralt może nosić różne kapelusze, polować na aligatory i pumy, grać w domino itp. No faktycznie grafika stoi w miejscu.