Wpis z mikrobloga

@snorli12: nie wiem nie mieszkałem w holandii, UK ani niemczech, ale jak pracowałem z PL za najniższą to żyło mi się spoko, największy problem z tym zawsze mieli inni i twierdzili, że tak się nie da.
  • Odpowiedz
@snorli12: we Francji przeżyjesz spokojnie.

@suqmadiq2ama: masz rację, jak zarabiałem okolice minimalnej to wynająłem dom

@PiotrFr: Mogłeś też wziąć nowe auto w leasing, nie pytam co jadłeś bo przez 20 lat gównojadów żyjących za 20€ spotkałem mase. W polsce też za minimalną wynajmiesz dom
  • Odpowiedz
@snorli12: pominę tę bekę z wynajmem mieszkania, bo ktoś tu chyba nie zna cen najmu. Liczymy.

Minimalna obecnie to £1267,04 netto za 37,5h tygodniowo. Mieszkając w UK, za pokój trzymałem się ceny 400f za pokój ze wszystkim. W tym miałem raz swoją własną łazienkę, innym razem miałem z 20m2, ale generalnie było bardzo spoko. Na żarcie można liczyć £200 miesięcznie, jeżeli coś tam sam gotujesz, bez fanaberii, bez chlania. Co
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: wręcz przeciwnie. Ja nie wyobrażam sobie pracować w Polsce, bo szkoda mi na to życia. xD Jeszcze jak wyjedziesz w młodym wieku i możesz się załapać na jakiegoś apprenticeshipa znając język, to już żyjesz jak pączek w maśle.
  • Odpowiedz