Wpis z mikrobloga

Większość #!$%@?ła przed długami i januszeksem 1600zł i boi się powrotu więc sobie wmawia jak zajebiście


@suqmadiq2ama: no to nie sądzisz że jak się obracałeś w takim towarzystwie to może twój obraz Polaka na emigracji jest wypaczony?

W polsce jak coś umiesz to awansujesz natychmiast, na emigracji nigdy


@suqmadiq2ama: a ja awansowałem na emigracji. To jak to jest z tym "nigdy"?
  • Odpowiedz
@snorli12: rzadko tu odpisuje ale #!$%@? muszę. Mieszkam w Islandii, która jest trzecim najdroższym krajem i za minimalna pensje czyli jakieś 260k isk jesteś w stanie wynająć kawalerkę w stolicy i przeżyć miesiąc bez najmniejszego problemu, ba nawet nie musisz jeść czokoszokow. Jak jesteś w dwie osoby, to za 200k wynajmiesz naprawdę fajne mieszkanie i zostaje 320k na życie, które za tą kasę będzie na milion razy lepszym poziomie niż
suqmadiq2ama - > @snorli12: rzadko tu odpisuje ale #!$%@? muszę. Mieszkam w Islandii,...

źródło: comment_1616333137DDRPLl5SdYCEPIa3zlLN6m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: typie to co Ty tam robiłeś i gdzie mieszkałeś? Aktualnie płacę 52k isk za pokój w 130m2 mieszkaniu, mieszkamy w 4 osoby, każdy ma pokój, dø tego salon i wszystko w fajnym standardzie. Jak się dajecie dymać polusom na emigracji i głównie z nimi się zadajecie to ja się nie dziwię, że macie lipę.
  • Odpowiedz
@Pleplepleplepleple: A zachwalasz jakbyś conajmniej dom tam kupił - pozbyłeś się rodziny i znajomych żeby wylądować na wyspie z dala od świata w pokoju jak ukrainiec we wrocku - tylko że ukr we wrocku ma lepiej.
Jak spotkasz tam polaka co mieszka 10 lat to dalej będzie żył w takim pokoju i #!$%@?ł na tym samym stanowisku zabetonowany bez widoku na przyszłość. Już napisałem że mało kto to rozumie i
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: typie, ale o czym Ty #!$%@?, od depresji to ja właśnie uciekłem, miałem w Polsce dobre stanowisko z dobra kasą i kosmicznym stresem. Mieszkam z kolegami, bo jestem tu rok dopiero, więc to jest chyba normalne, że chaty nie kupię, zresztą lepiej mi się mieszka z kimś niż samemu. Pracuje sobie w swojej branży teraz w dużo lepszej kulturze pracy, z ludźmi z całego świata i żyje mi się
  • Odpowiedz
@to_niezle:

Nie no akurat za 400 PLN masz zarcia na miesiąc i to porządne, jakies szynki i inne mięso (swieże, a nie naszpikowane antybiotykami z marketu) ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale oczywiscis wykopki wydajo na jedzenie miesięcznie 2 tys bo przeciez sa programisci 15 tys XDDD

@Pimenista
  • Odpowiedz