Wpis z mikrobloga

Biorę 1000 od każdej drużyny i słucham Państwa: czy waszym zdaniem lekarki to prawdopodobnie najlepsze kandydatki na żonę i dlaczego tak?

Wiadomo, że taka kobieta:
- prawdopodobnie bardziej bedzie umiala zajac sie dzieckiem
- bedzie zarabiala wiecej
- bedzie znala swoją anatomie
- będzie dość inteligentna

#tinder #zwiazki #rozowepaski
jmuhha - Biorę 1000 od każdej drużyny i słucham Państwa: czy waszym zdaniem lekarki t...

źródło: comment_1616139275H0wsF5ecCJNVVbkemtcjWR.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • to prawda 72.5% (1173)
  • raczej prawda 27.5% (445)

Oddanych głosów: 1618

  • 157
@jmuhha: lekarka albo dentystka to u mnie zawód zamawiany na przyszłą wybranke
Co do pielegniarek to mój ojczym miał 5 kolegów, którzy byli w zwiazku a dzisiaj wszyscy sa rozwiedzeni xD
@jmuhha no jako że partnerka lekarzem jest to powiem, wszystkie punkty opa to prawda, gówniaków nie mamy, aczkolwiek w rodzinie pojawił pies żeby dotrzymać towarzystwa kotu, ale z dzieciakami znajomych radzi sobie zajebiście
@jmuhha: jest z milion lekarzy na świecie i każdy jest inny. I każdy tu pisze z własnego doświadczenia. Ty może trafisz super. Z iloma lekarkami jesteś wstanie się spotykać aż znajdziesz ten swój wyimaginowany ideal?


@pCiupaga: Zdecydowanie predzej niz z morzem tepych dzid, szczegolnie jezeli ktos ceni w kobiecie cos wiecej niz wyglad.
@selfish_pig: co ty gadasz człowieku XD mam dziewczynę, która za rok będzie lekarzem i mam z nią mnóstwo tematów, o wszystkim gadamy na luzie, nigdy nie bylo tak, że wymuszała rozmowy o medycznych sprawach XD ja sam czasem pytam o takie rzeczy i normalnie się rozmawia. Jakieś wynaturzone przeświadczenie masz, albo zerowe doświadczenie z takimi dziewczynami.