Wpis z mikrobloga

Biorę 1000 od każdej drużyny i słucham Państwa: czy waszym zdaniem lekarki to prawdopodobnie najlepsze kandydatki na żonę i dlaczego tak?

Wiadomo, że taka kobieta:
- prawdopodobnie bardziej bedzie umiala zajac sie dzieckiem
- bedzie zarabiala wiecej
- bedzie znala swoją anatomie
- będzie dość inteligentna

#tinder #zwiazki #rozowepaski
jmuhha - Biorę 1000 od każdej drużyny i słucham Państwa: czy waszym zdaniem lekarki t...

źródło: comment_1616139275H0wsF5ecCJNVVbkemtcjWR.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • to prawda 72.5% (1173)
  • raczej prawda 27.5% (445)

Oddanych głosów: 1618

  • 157
@jmuhha: jak chciałam wyswatać swoją koleżankę lekarkę z kolegą, który jest przedsiębiorcą to się niestety nie udało, i to on nie był zainteresowany, a nie ona. A w moim odczuciu jest idealna. On stwierdził, że ciągle wplata jakieś medyczne historie, które go brzydzą, non stop ktoś do niej dzwoni po porady lekarskie i ogólnie ciężko zaplanować z nią czas, bo pracuje w 10 miejscach.
Ja zauważyłam, że jest piękna, bardzo mądra
@vhxw: Jak chodziłem jeszcze po klubach, głównie tych z dużą ilością studentek, to w kontaktach z dziewczynami z kierunków medycznych wszystko szło gładko do momentu w którym konfrontowaliśmy to czym zajmujemy się w życiu. Piszę to tylko na bazie swoich doświadczeń, ale w mojej opinii musisz naprawdę dobrze ,,prosperować'' zawodowo (albo wyglądać jak młody Bóg - to w każdej okoliczności najlepszy afrodyzjak), żeby z tego typu dziewczynami nie skończyć znajomości na
@jmuhha: przez czas spedzany w szpitalu znajdzie aobie lekarza lub kogos ze sluzby zdrowia.. Potwierdzone przez kolego co jest po medycynie i znalazl troche mlodsza dziewcxyne kosztem zony z ktora sie hajtal w trakcie studiow
@jmuhha: Przerobiłem kilkanaście lekarek i uważam, że to są naprawdę w porządku dziewczyny, ale nie dla każdego. Zrozumiałe jest, że ładne i wykształcone dziewczyny wymagają więcej od życia, więc trzeba sobą coś reprezentować. Z drugiej strony nie są to dziewczyny dla facetów, którzy każdą wolną chwilę chcą spędzać z drugą połówką.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: będzie przemęczona i zestresowana.
Lata na studiach przy zakuwania sprawią, że będzie chciała się wyszaleć.
Nie będzie jej praktycznie w domu.
Będzie zadzierać nosa że względu na połączenie prestiżu zawodu i niskich zarobków na wczesnym etapie.

To samo jest ze studentkami innych wymagających kierunków jak prawo albo rachunkowość.
- prawdopodobnie bardziej bedzie umiala zajac sie dzieckiem


@jmuhha: Niekoniczenie. Bardziej psycholog/pedagog. Choć to też niezawsze.

- bedzie zarabiala wiecej


Więcej od kogo. Bo na pewno nie ode mnie.

- bedzie znala swoją anatomie


No tego nie odmówię.

- będzie dość inteligentna


Zdanie studiów nawet medycznych nie świadczy w ogóle o inteligencji. Co najwyżej o jakiejś tam posiadanej wiedzy.
@jmuhha: Ci co wychwalaja tu lekarki to widac, ze spotkali sie raz i sperma im uderzyla do glowy. Tez taki bylem na początku za mlodego stulejarza. Przerobilem kilka. Początkowo wydają sie wlasnie idealne - bardziej zadbane, bogate, inteligentne, uśmiechnięte (nauczysz sie rozróżniać falszywe usmiechy) i wygadane (nauczysz sie nie sluchac i myslec o czyms innym na randkach). Na dłuższą metę to przerosniete ego (nie slucha nawet co mowisz o ile dopuści