Wpis z mikrobloga

Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skutecznośći (więcej niż RU44 przy aborcji farmakologicznej). Delikatna w działaniu, nawet nie wiesz ze ja masz. Wedle słów ginekologa szansa na ciążę przy jej stosowaniu nie istnieje. Przy jednym założeniu jest spokój aż na 6 lat.

Mamy nowoczesne metody antykoncepcji a baby z piorunami pobuja forsowac przerywanie zdrowej ciąży jako prawo czlowieka. Jedno wielkie xd z Julek, które nie potrafią się zabezpieczyc przed niechcianą ciążą.
#rozowepaski #babskiesprawy #aborcja
ciemnienie - Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skuteczność...

źródło: comment_1616009552YDjXacmw7xFunPdVit74a5.jpg

Pobierz
  • 166
@waro: Uważam, że w tym przypadku tak. I pomimo, że płód to organizm ludzki, to jego prawa w tak skrajnych przypadkach, jak gwałt, muszą być ograniczone prawem kobiety, w tym przypadku prawem do nie utrwalania w niej traumy z powodu ciąży i porodu dziecka poczętego w wyniku gwałtu. Z wszystkimi, psychicznymi i fizycznymi konsekwencjami ciąży i porodu (mało się mówi o konsekwencjach fizycznych, tak, jakby nic nie znaczyły).
@enron: chyba jednak nie, jak się tak poprzegląda lewicowe aborcyjne fanpejdze.


@ciemnienie: debilna akcja kościółkowych uwolniła również skrajne opcje, w tym też ameby chwalące się tym ile to już zaliczyły aborcji. W dupie mam takie kretynki, istotne jest życie normalnych ludzi którzy CHCĄ mieć dziecko - a los sprawił, że coś jest nie tak z płodem.
@LuciferMorningstar: Jednak podwójne zabezpieczenie w postaci prezerwatywy i antykoncepcji hormonalnej daje praktycznie 100procentowe bezpieczeństwo od ciąży. Takie zabezpieczenie jest stosowane w przypadku, kiedy np. kobieta używa ciężkie, teratogenne leki, które w przypadku ciąży mogłyby spowodować uszkodzenie płodu, jak np. Izotek.
Proszę nie odpowiadaj.


@Krynicka: Przepraszam ale odpowiem. Dyskusja jest ciekawa troche sie dowiedzialem moze dowiem sie wiecej.
Z Twoich wypowiedzi wywnioskowalem (mniej lub bardziej blednie-wina po mojej stronie) ze "jak sie polacza 2 komorki to mamy czlowieka i te 2 polaczone komorki maja prwa czlowieka.
Troche moze mnie usprawiedliwiac fakt ze "w tak zwanym miedzyczasie" jeszcze odpowiadlem komus innemu.

Wiec ustalmy podejscie:
Dla Ciebie:
-2 polaczone komorki to organizm ludzki (wiadomo
@gorzki99: Ja jestem zwolenniczką naruszonego obecnie kompromisu aborcyjnego.
Wydawał się być trwałym, dobrym kompromisem.
Moje osobiste zdanie nt.aborcji nie ma tu żadnego znaczenia.
Patrząc długofalowo, żaden pragmatyczny polityk, zwłaszcza pro life, nie powinien był ruszać tego kompromisu.
@ciemnienie: Czyli proszę - dopuszczasz mordowanie bombelków poczętych w wyniku gwałtu.
Dopuszasz też mordowanie ich gdy mają wady genetyczne.

Aborcja to morderstwo, ale fajnie jest mieć czasem możliwość kogoś ubicia, co?

Aż sobie poszukałem twoich starych wypowiedzi i proszę co znalazłem. Przy trochę innym temacie (przy wcześniakach) nie miałaś żadnych oporów rzucać porównaniami do Hitlera, przyrównywać kobietę do morderczyni i w ogóle zarzucać ludziom, że są moralnymi degeneratami.

Ekhem... nawet jeśli,
waro - @ciemnienie: Czyli proszę - dopuszczasz mordowanie bombelków poczętych w wynik...

źródło: comment_1616021786xbrtzzng26kS5Z1aMkdiXC.jpg

Pobierz
@ciemnienie: a ja bym chcial, zeby kobieta miala wybor. Wybor, ktory zmieni ja do konca zycia i zapewne bedzie 300 razy w roku zastanawiac sie czy zrobila dobrze albo 'a moze lekarze sie mylili'.

Ale #!$%@? no nie! Nie zgadzam sie na to, zeby zmuszac kobiety do rodzenia, gdy dziecko ma ciezka odmiane zespolu downa albo tak sie wyksztalca, ze nikt nie bedzie na nie chal patrzec, bo bedzie jak ziemniak