Wpis z mikrobloga

Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skutecznośći (więcej niż RU44 przy aborcji farmakologicznej). Delikatna w działaniu, nawet nie wiesz ze ja masz. Wedle słów ginekologa szansa na ciążę przy jej stosowaniu nie istnieje. Przy jednym założeniu jest spokój aż na 6 lat.

Mamy nowoczesne metody antykoncepcji a baby z piorunami pobuja forsowac przerywanie zdrowej ciąży jako prawo czlowieka. Jedno wielkie xd z Julek, które nie potrafią się zabezpieczyc przed niechcianą ciążą.
#rozowepaski #babskiesprawy #aborcja
ciemnienie - Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skuteczność...

źródło: comment_1616009552YDjXacmw7xFunPdVit74a5.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
@gorzki99: do pewnego czasu przychylałam się do aborcji farmakologicznej na życzenie do 9 tc, płatnej z własnych funduszy, oczywiście. Jednak feministkom spod znaku ADT i lewiciwcom wcale nie o to chodzi, więc już tego nie popieram.
@rodzer1223: ocena to moja prywatna sprawa, przede wszystkim mogę głosować na kogo chcę.
  • Odpowiedz
do pewnego czasu przychylałam się do aborcji farmakologicznej na życzenie do 9 tc, płatnej z własnych funduszy, oczywiście. Jednak feministkom spod znaku ADT i lewiciwcom wcale nie o to chodzi, więc już tego nie popieram


@ciemnienie: to najwyższy czas zadać pytanie - jakie przepisy aborcyjne popierasz? Poproszę szczegóły.
  • Odpowiedz
do pewnego czasu przychylałam się do aborcji farmakologicznej na życzenie do 9 tc, płatnej z własnych funduszy, oczywiście. Jednak feministkom spod znaku ADT i lewiciwcom wcale nie o to chodzi, więc już tego nie popieram.


@ciemnienie: No i wreszcie jakies konkretne dane. Szkoda tylko ze tak szybko zmieniasz narracje. Twoj pierwszy wpis nie mowil nic o tym ze popierasz aborcje na zyczenie do 2 miesiaca (co wiecej wskazywal ze jestes przeciwna
  • Odpowiedz
@gorzki99: nie zgadzam się by była finansowana z publicznych pieniędzy. Przed przerywaniem ciąży w tym terminie nikogo nie powstrzymam. Nie zamierzam jednak dawać swojego głosu lewicowym ugrupowaniom, które porównują aborcję do wyrwania zęba a płód, nawet 24 tygodniowy i wyżej tc do bezkształtnego gluta.
  • Odpowiedz
kompromis aborcyjny.


@ciemnienie: No proszę. A kiedyś się czepiałaś mnie, że nie szanuję życia niepełnosprawnych, a sama chyba też masz z tym problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I poproszę uzasadnienie dla którego można zamordować bombelka z gwałtu, ale z wpadki już nie.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Napisałaś, że nie do końca uśmiecha ci się abortowanie 8miesiecznego płodu, bo tak. Czyli rozumiem, że jednak zakładasz, że taka opcja mogłaby zaistnieć, i że to byłoby ok? Czy dobrze zrozumiałam?
  • Odpowiedz
nie zgadzam się by była finansowana z publicznych pieniędzy.


@ciemnienie: Tutaj sie zgadzamy. Jeszcze moglbym sie zastanowic jesli mowa o ciazy z gwaltu lub z jakimis paskudnymi wadami niepozwalajacymi na samodzielne zycie w przyszlosci. Tu jeszcze bym byl sklonny dofinansowac.

Przed przerywaniem ciąży w tym terminie nikogo nie powstrzymam


Ale nie powstrzymasz i po tym terminie - mozesz sie zgadzac lub nie. Mocy sprawczej raczej nie masz :P Mozesz przyjac to
  • Odpowiedz
@gorzki99: Otwórz pierwszy lepszy podręcznik embriologii i przeczytaj, kiedy powstaje nowy organizm.
To niepodważalny, naukowy fakt, i nie rozumiem, jak w xxi wieku ludzie mogą tego nie rozumieć.
Dyskusja powinna dotyczyć, czy ten organizm powinien mieć takie same prawa/ochronę prawną, jak inne stadia rozwojowe człowieka, ale to, że jest nowym organizmem ludzkim, nie podlega żadnej dyskusji.
  • Odpowiedz
Napisałaś, że nie do końca uśmiecha ci się abortowanie 8miesiecznego płodu, bo tak. Czyli rozumiem, że jednak zakładasz, że taka opcja mogłaby zaistnieć, i że to byłoby ok? Czy dobrze zrozumiałam?


@Krynicka: Zle zrozumialas. Ale spoko specjalnie uzylem takiej formy. 8 miesieczny plod to juz czlowiek (wczesniaki rodza sie nawet wczesniej). Nie ma nic wspolnego z 5 tygodniowym plodem. Przynajmniej ja to tak widze.
Nie chce mi sie teraz na szybko
  • Odpowiedz
@waro: niezle porównujesz. Przerywanie zdrowej ciąży na życzenie do przerywania ciąży z powodu wad genetycznych i rozwojowych szczególnie letalnych. Rozmowa była o wczesniakach - domniemanych, bo myliłam się myśląc że procedura aborcji w granicy przeżywalności plodu zakłada jego narodziny, a tak nie jest bo płód jest uśmiercany na chwilę przed.

Gwałt to czyn zabroniony i przestępstwo. Wpadka to efekt braku odpowiedzialności kobiety i mężczyzny, którzy współżyli ze sobą całkowicie dobrowolnie.
  • Odpowiedz
Otwórz pierwszy lepszy podręcznik embriologii i przeczytaj, kiedy powstaje nowy organizm.


@Krynicka: Nie musze otwierac zadnych ksiazek. Na logike-jak polacza sie 2 (slownie dwie) komorki to mamy nowy organizm (o bo jest czyms innym niz kazda komorka z osobna)

Wchodzisz w etyke. Czy 2 polaczone komorki mozna nazwac czlowiekiem. W sumie to 2 ludzkie komorki sie polaczyly wiec raczej ptak z tego nie wyjdzie. Wyjdzie ssak. Czlowiek. Slowo klucz WYJDZIE a
  • Odpowiedz