Wpis z mikrobloga

Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skutecznośći (więcej niż RU44 przy aborcji farmakologicznej). Delikatna w działaniu, nawet nie wiesz ze ja masz. Wedle słów ginekologa szansa na ciążę przy jej stosowaniu nie istnieje. Przy jednym założeniu jest spokój aż na 6 lat.

Mamy nowoczesne metody antykoncepcji a baby z piorunami pobuja forsowac przerywanie zdrowej ciąży jako prawo czlowieka. Jedno wielkie xd z Julek, które nie potrafią się zabezpieczyc przed niechcianą ciążą.
#rozowepaski #babskiesprawy #aborcja
ciemnienie - Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skuteczność...

źródło: comment_1616009552YDjXacmw7xFunPdVit74a5.jpg

Pobierz
  • 166
@aklebarimmm: masz rację, jeśli okaże się, że na teście są dwie kreski można zamówić pigułkę za 80 euro od Cioci Basi z Internetu. Na szczęcie środki poronne nie mają skutków ubocznych i można je łykać jak miętówki.
@Krynicka Ty chyba nigdy nie zylas na polskiej wsi, co? Ludzie mają problem znaleźć pracę, do której będą w stanie dojechać normalnie (nie każdego stać na auto, a PKS to jest kpina jakaś, jeździłem nimi jakieś 10 lat w różne miejsca i nigdy nie pożałuję momentu, w którym się wyprowadziłem do Niemiec).
W większości przypadków tak, da się jakoś zareagować. Lecz są sytuacje, kiedy jest to niemożliwe i musisz zdawać sobie z