Wpis z mikrobloga

Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skutecznośći (więcej niż RU44 przy aborcji farmakologicznej). Delikatna w działaniu, nawet nie wiesz ze ja masz. Wedle słów ginekologa szansa na ciążę przy jej stosowaniu nie istnieje. Przy jednym założeniu jest spokój aż na 6 lat.

Mamy nowoczesne metody antykoncepcji a baby z piorunami pobuja forsowac przerywanie zdrowej ciąży jako prawo czlowieka. Jedno wielkie xd z Julek, które nie potrafią się zabezpieczyc przed niechcianą ciążą.
#rozowepaski #babskiesprawy #aborcja
ciemnienie - Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skuteczność...

źródło: comment_1616009552YDjXacmw7xFunPdVit74a5.jpg

Pobierz
  • 166
@ciemnienie:

gdzie tu jest powiązanie, że to przez rozmiar wkładki


Ulotki wkleiłam nie do tego stwierdzenia, a do tego twojego o bólu.

I nie powinna boleć macica?


O nią właśnie chodzi, jednak ból rozlewa się na całe podbrzusze. W ulotce dla pacjentek zawsze operują takimi określeniami. W ulotce z tabletek antykoncepcyjnych miałam informację i zmniejszeniu bólu miesiączkowego, a nie fachowe określenie mówiące o zmniejszeni częstotliwości skurczów itd. Kurde, masz aspergera?
@ciemnienie: Tego nikt nie podważa, cały czas pisałyśmy o czymś innym

raczej ty masz

Ja nie biorę wszystkiego dosłownie i wiem, dlaczego używają określenia tj. "ból brzucha". Ból nie ogranicza się tylko do macicy, jako kobieta, która rodziła i miała miesiączki, powinnaś wiedzieć takie rzeczy.