Wpis z mikrobloga

Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skutecznośći (więcej niż RU44 przy aborcji farmakologicznej). Delikatna w działaniu, nawet nie wiesz ze ja masz. Wedle słów ginekologa szansa na ciążę przy jej stosowaniu nie istnieje. Przy jednym założeniu jest spokój aż na 6 lat.

Mamy nowoczesne metody antykoncepcji a baby z piorunami pobuja forsowac przerywanie zdrowej ciąży jako prawo czlowieka. Jedno wielkie xd z Julek, które nie potrafią się zabezpieczyc przed niechcianą ciążą.
#rozowepaski #babskiesprawy #aborcja
ciemnienie - Kisne z aborcjonistek. Wkładka hormonalna domaciczna - 99,8% skuteczność...

źródło: comment_1616009552YDjXacmw7xFunPdVit74a5.jpg

Pobierz
  • 166
dlaczego miałabym trollowac? Wkładka domaciczna jest faktem.


@ciemnienie: Splyciles tak temat ze az musialem sie upewnic.

Jest sobie przecietna para. Zarbiaja przecietnie ale stabilnie. Chca miec dziecko. Kobita zachodzi w ciaze. Niestety na badaniach prenatalnych sie dowiaduje ze u plodu nie wyksztalca sie raczki, nozki itp. No ale mamy zakaz aborcji i musi uodzic. Jak jest w ciazy to i panstwo i kosciolek "ja wspiera". Jak urodzi juz mniej. NIe moze
czytaj uważnie. Piszę o przerywaniu zdrowej ciąży na życzenie.


@ciemnienie: No popatrz umknelo mi to. To inaczej. Mamy zdrowa ciaze. Ciaze powstala w wyniku gwaltu (czy to w ciemnej uliczce a moze czlonek rodziny zgwalcil-ojciec? wujek? brat?)
Ludzie sa rozni - dla niektorych to trauma na cale zycie. Obecnosc "owocu gwaltu" napewno ja ukoi.

Ja wychodze z zalozenia ze nie mowie innym jak maja zyc. Dla Ciebie 2 polaczone komorki to
PS. Kobieta najwcześniej orientuje się, że jest w ciąży okolo 4/5 tc


@ciemnienie: dlatego napisalem ze dla mnie jest roznica jesli mowimy o plodzie w 8 miesiacu a np w 3 tygodniu.
Taka sama roznica dla mnie jest jesli mowimy o plodzie w 8 miesiacu a 4 czy 5 tygodniu.
Poza tym nie odnioslas sie do niczego co poruszylem

picrel 5 tydzien ciazy - normalnie czlowiek jak sie patrzy - szoda
gorzki99 - > PS. Kobieta najwcześniej orientuje się, że jest w ciąży okolo 4/5 tc

...

źródło: comment_1616012798dzgrdbTlmiL81jkEX8HdsT.jpg

Pobierz