Wpis z mikrobloga

@artur_syn_tadka potwierdzam te 100% kasy, tak jest. Ale czemu tak plujesz jadem i mówisz, że to #!$%@?ńskie #!$%@?? Co jest z szeregową pielęgniarką nie tak? Moja ciocia pracuje na jednoimiennym i kasa jest naprawdę rewelacyjna, ale tam naprawdę ludzie umierają, leżą pod tlenem a droga na OIOM to droga w jedną stronę bo mają zniszczone płuca i tlen je po prostu rozrywa. Co #!$%@? jest z tobą nie tak, że ziejesz nienawiścią
@fan_comy: Czyli chodzi o typowo zakaźne, tak? Bo jeżdżę po szpitalach i ani razu nie usłyszałem od pielęgniarek z np. oddziałów wewnętrznych, które są de facto zmieniane pod COVID, że dostały jakiś tak duży bonus. A gościem się nie przejmuj, to ten z tych, którzy obwiniają medyków za pandemię i markety za podwyżki cen napojów cukrowych.
@fan_comy: odwołano mi 2 operacje, przez 14 h wożono mnie w karetce kiedy szpital był w połowie pusty, kazano mi stać na parkingu 10h gdzie lekarz mnie badał stetoskopem co 4h nie mówię że na specjalistów wydałem w #!$%@? siana żeby się gdzieś dostac, moja babcia która potrzebowała pomocy wczoraj siedziała 8h na izbie przyjec na której były 2 osoby. Odmówiono jej operacji i badań. Właśnie umiera I zakazano wnoszenia telefonu
@Judicator na jednoimiennych pielęgniarki dostały +100%, nie wiem jak ze zleceniami i JDG, ale ciocia jest na UoPie i dostała te podwyżki. Swoją drogą te 100% to brzmi jak jakiś kosmos, ale jak weźmiemy pod uwagę, że etat brutto to 3.5-4k to wychodzi może 8k brutto miesięcznie. Więc żaden szklany sufit, ale jest na pewno więcej niż normalnie. Nie wiem jak inne szpitale, które mają oddziały covid, bo ciocia pracuje na typowo
@fan_comy: nie hejtuje podwyżek wręcz twierdzę że zarabiają gówno pieniądze za swoja prace. Chodzi o fatk zamykania im ust śmiesznymi pieniędzmi żeby się cieszyli ze są oddziały covidowe i odrywania ich od ratowania ludzi którzy tego potrzebują. Nieliczne placówki się sprzeciwiły i przyjmowali ludzi do operacji. Jednak na większość 100% wystarczyło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kwahu666: odezwał się ten co #!$%@? wie... Medycy dostali 100 % dodatkowego wynagrodzenia za robienie #!$%@? niczego. Wtej chwili z pobliskiego szpitala #!$%@? 1500 pacjentów zeby zrobić 100 łóżek covidowch I nie robią operacji.. . I czym się tam zajmują? Jarają szlugi piją kawę i płaczą ze maseczki są złe... #!$%@? #!$%@? mordują ludzi #!$%@? #!$%@?

@artur_syn_tadka: Gdzie #!$%@? moje 100% podwyżki
@artur_syn_tadka zacznijmy od tego że są odgórne zakazy "normalnej pracy" bo covid ( ͡° ͜ʖ ͡°) i lekarz ma gówno do gadania bo on się zajmuje leczeniem a nie organizacją pracy. Poskarż się staroście/ wojewodzie którym podlegają szpitale że odgórnie się blokuje dostęp do opieki medycznej.

A dodatki covidowe to dostał promil personelu, drugi się szarpie z NFZ żeby im wypłacili, a cała reszta ma gówno na patyku
@Skurviduplo: czyli się ze mną zgadasz że jeśli wojewoda wydał wyrok śmierci którzy bez operacji nie przeżyją to cała służba zdrowia powinna zamknąć mordę i wykonywać rozkazy? Gratuluję braku własnej oceny i słuchania głupców którzy mają cie za nic, tak łatwiej postrzegać świat jeśli problem cie nie dotyczy
@artur_syn_tadka: gościu, jakbyś się uczył i został ratownikiem/pielęgniarką/lekarzem to raczej nie ryzykowałbyś utratą pracy w tych czasach. Jeśli masz problem to kieruj go do MZ, a nie zwalaj winy na personel medyczny w szpitalu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skurviduplo: no to moja teściowa ma jakieś głupie szczęście. Bo jej oddział zamknęli przenieśli ją na inny, a potem zrobili z niego covidovy. Z kolei ona dostała dyżury już zupełnie gdzie indziej, a kaska razy dwa jej wpadła za jeden miesiąc.