Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: nie mam nic ogolnie do SUV, i tez do Dacii ktora jest po prostu tanim i dosc tandetnie wykonanym autem. Ale nie rozumiem jak auto ktore ma ledwo 4,3m dlugosci mozna klasyfikowac do SUV przeciez to jest malenstwo gdzie z tylu moga podrozowqc tylko dzieci bo tak malo miejsca na nogi.
@farmaceut: Dacia jest popularna bo jest tania, nowa i na swój sposób dobra. Ciężko wymagać podwyższonego komfortu jak za te pieniądze bo jeśli daliby lepsze plastiki oraz lepsze radio to i cena wyższa a że komfort wyższy to można też podnieść cene auta ( ͡º ͜ʖ͡º)To nie problem technologii ale po prostu jeśli zrobią lepsze auto to będzie stało w wyższej półce cenowej ¯\_(ツ)_/¯ Jeździłem Dacią
@farmaceut: Są samochody kupowane dla wyglądu i osiągów, są samochody kupowane dla wygody, ceny i praktyczności. Dacia to super sprawa na działkę i w teren, gdzie nie chce ci się pierdzielić z otrzepywaniem butów przy każdym wsiadaniu.
@maad: Przecież moja wypowiedź odnosiła się do tego, że Polacy dostają jakiś spazów jeżeli dyskusja się toczy o Dacii. Jedna frakcja to fanatycy, którą robią z tego budżetowego samochodu opus magnum motoryzacji, a drudzy hejtują na siłę, mimo, że faktycznie nie ma innej marki która ofiaruje aż tyle za tak niewiele...Jakbym czytał batalie PO-PiS. ( ͡º ͜ʖ͡º)