Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój #niebieskipasek w momencie, kiedy ktoś do niego dzwoni, wychodzi do drugiego pokoju, żebym przypadkiem nie usłyszała z kim i o czym rozmawia xD czy to normalne i inni faceci tez tak robią? XD
#zwiazki #kiciochpyta #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605108f56b7ccc000b8add62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

Czy to normalne, ze facet rozmawia przez telefon w innym pokoju?

  • Tak 71.6% (106)
  • Nie 28.4% (42)

Oddanych głosów: 148

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale pytałaś dlaczego tak robi? Mi na przykład często zdarza się tak robić, żeby zwyczajnie nie przeszkadzać, moja również sobie idzie do drugiego pokoju kiedy ktoś do niej dzwoni, szczególnie, że często to ktoś z jej rodziny i jak się rozgadają, to nie ma przebacz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też tak robię. Zawsze z góry zakładam, że osoba z którą rozmawiam przez telefon może oczekiwać prywatności, więc wychodzę. Poza tym nie jestem w stanie się skupić na rozmowie jeśli ktoś mi łazi po pokoju, albo cokolwiek robi. A i w czasie rozmowy męczy mnie gdy ktoś na mnie patrzy pytającym wzrokiem "kto dzwoni?", albo dopowiada "pozdrów ode mnie", "zapytaj o...". itp.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wczoraj miałem taką sytuację (więc jeśli nie jesteś moją #rozowa to przypadek) - odebrałem telefon a ona nie przestała mówić, co więcej chyba nie dotarło do niej, że rozmawiam, bo zaczęła odpowiadać na pytania, które zadawałem osobie na łączu :) Siłą rzeczy wyszedłem do drugiego pokoju...
  • Odpowiedz