Wpis z mikrobloga

Polacy: "nie szanują nas na świecie, bo mówią skrótowo, że były polskie obozy koncentracyjne!!1!"

Rzeczywistość: "Polki w wielkim stylu rekrutują się do duńskich burdeli"

Fakty są takie, że nikogo poza nami nie obchodzi nasza historia i nasze bóle dupy, a dla większości zachodniego świata jesteśmy robolami, prostytutkami lub miejscem gdzie można tanio się #!$%@?ć jak się jest w Europie Wschodniej na objazdówce.

#antypolonizm #bekazprawakow
InsanelyIncredibly - Polacy: "nie szanują nas na świecie, bo mówią skrótowo, że były ...

źródło: comment_1615881677ImOc4UDLPnGo8uLHYvzDFV.jpg

Pobierz
  • 22
@InsanelyIncredibly: u Polaków od maleńkości kultywuje się kult męczenników, Jezus męczennik, powstańcy męczennicy, życie skromnie i biednie jest lepiej postrzegane niż osiąganie sukcesów życiowych. Dla Polaka start w rodzinie klasy średniej jest przywarą, piętnem i bólem bo nie może zrobić z siebie #!$%@? Wertera. Na zachodzie wiedzą że jesteśmy #!$%@? robakami z wrodzoną depresją i pogardą do samych siebie, więc traktują nas jak śmieć ludzki, nadający się do wystawiania d00pska wielkim
@InsanelyIncredibly: Uwielbiam takie nitki. Bo przecież literalnie każdy Polak to łysiejący robol alkoholik z depresją, a każda Polka to #!$%@? marzące tylko, aby być poniżaną przez zagranicznego śniadego księcia, żeby mieć hajs na fryzjera i nowego samsunga galaxy. Ale jestem tu po to, żeby się pośmiać, więc nie wymagam niczego więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, co tu przeżywać. Chcą tak zarabiać, to ich sprawa. Tak długo, jak nie są do tego przymuszane, to nikomu z nas nic do tego, a rynek zweryfikował, że tam jest spoko ( ͜͡ʖ ͡€) lepiej to robić za granicą, bo i kasa lepsza, i anonimowość
u Polaków od maleńkości kultywuje się kult męczenników, Jezus męczennik, powstańcy męczennicy, życie skromnie i biednie jest lepiej postrzegane niż osiąganie sukcesów życiowych. Dla Polaka start w rodzinie klasy średniej jest przywarą, piętnem i bólem bo nie może zrobić z siebie #!$%@? Wertera. Na zachodzie wiedzą że jesteśmy #!$%@? robakami z wrodzoną depresją i pogardą do samych siebie, więc traktują nas jak śmieć ludzki, nadający się do wystawiania d00pska wielkim Panom z
A ja mam to gdzieś co o Polsce myślą inne kraje, bo nie mam kompleksów na temat "zagranicy"


@SuperTimor435: Po czym piszesz:

A co do holokaustu, to słysząc kłamstwa na swój temat nie będę stał obojętnie(tak jak większość Polaków), bo mamy coś takiego co nazywa się godność, coś czego ty nie masz, tak jak większość zlewaczalego wykopu


Zdecyduj się: albo masz gdzieś co o Polsce myślą inne kraje, albo nie będziesz
@InsanelyIncredibly ja od 12 lat po Europie jeżdżę i na szczęście nasi rodacy europieją xD pamiętam jak pierwszy raz do UK wyjechałem w 2009 i tych Polaczków, którzy są lepsi od wszystkich na produkcji bo my jesteśmy potomkami Husarów XDDDDD #!$%@?, że Husarzy mieli tylko fajne skrzydła i żadnych osiągnięć, cała Europa powinna kojarzyć Polaków z Husarami, a jak nie to są głupi i nie znają historii xD

W ogóle co to
@shm12:

życie skromnie i biednie jest lepiej postrzegane niż osiąganie sukcesów życiowych.


Coś w tym złego? Podobnie jest w Skandynawii, jak nie bardziej.

Na zachodzie wiedzą że jesteśmy #!$%@? robakami z wrodzoną depresją i pogardą do samych siebie, więc traktują nas jak śmieć ludzki, nadający się do wystawiania d00pska wielkim Panom z Zachodu i jebiacym za miskę ryżu. Change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Raczej let's