Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś ma teraz termin szczepienia Astra zeneka i ma wątpliwości, to ja powiem tylko tyle - koniecznie się szczepić.
Im więcej się zaszczepi i przetestuję tą szczepionkę, tym lepiej dla mnie. Ponieważ jak przyjdzie już moja kolej za kilka lat to będę mógł zadecydować czy ja wybrać.
Jak się komuś umrze to trudno, przynajmniej nie na kovida.
Dlatego szczepcie się ʕʔ
#koronawirus #zdrowie #medycyna
  • 96
@Dakkar:

Jak ta szczepionka wpływa na dzieci?


Przeprowadzają na nich odroczoną aborcję. Normalnie jesz se ze swoim gówniakiem jajecznicę z pomidorami i nagle słyszysz takie "cyk cyk cyk". Potem buczenie, dzieciak zaczyna się trząść, z nosa wystaje mu rurka i słyszysz mega nieprzyjemny głos przypominający drapanie po metalowej tablicy, który mówi: "to ja, Astra Zeneka, dałeś się zaczipować lewakom". A potem twój gówniak robi buuuuum! Jedyne, co ci zostanie po dziecku
a jakie są długoterminowe skutki po 5 latach?


@Dakkar: a jakie są skutki długoterminowe COVID'a? Mój kolega np. parę miesięcy nie czuł smaku, a co będzie za 5 lat?

Jak ta szczepionka wpływa na dzieci?


@Dakkar: Nie wiadomo, więc narazie nigdzie się nie szczepi dzieci ani kobiet w ciąży.

Jaki jest wskaźnik poważnych konsekwencji zdrowotnych w stosunku do ilości osób zaszczepionych?


@Dakkar: Dużo mniejszy niż COVID'a :) Polecam poczytać
@Dakkar: Mirek widzę za dużo się naczytałeś szurskich teorii. Otóż przede wszystkim jakiekolwiek skutki uboczne wszystkich szczepień pojawiają się krótko po ich podaniu. W ostatnich latach jedynym skutkiem długoterminowym, jaki się pojawił po szczepieniach, było w 2008 roku podwyższone ryzyko narkolepsji po szczepieniu na grypę w USA, które utrzymywało się przez 42 dni.

Zasadniczo, żeby w organizmie pojawił się "skutek długoterminowy" jakiegokolwiek preparatu czy też leku, musimy go przyjmować albo w