Wpis z mikrobloga

No i wreszcie jakieś bieganie w 2021 i pierwsza życiówka zaktualizowana od 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie w myślach miałem poniżej 35min, ale niestety była straszna pizgawica i tylko 2km na trasie były z wiatrem a reszta albo boczny albo pod wiatr. Dodatkowo byłem liderem swojej fali więc to na moich plecach ludzie jechali a ja nie miałem takiej osoby więc też ciężej.

Ale jestem zadowolny. Biegłem na dużym luzie mimo warunków, nie było to 100% moich możliwości na dychę, jakbym miał się z kim ścigać to by szło o wiele lepiej.

Wynik nabiegany w rozbiegań + zabaw biegowych, nie robiłem jeszcze treningów wytrzymałościowych więc na wiosne może być ogień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieganie #biegajzwykopem
aukolb - No i wreszcie jakieś bieganie w 2021 i pierwsza życiówka zaktualizowana od 2...

źródło: comment_1615635308ytw0jAN0fdYCbq1TCG6Zob.jpg

Pobierz
  • 48
@skydancer: No ostatnie miesiące to głównie baza wiec większość to wybiegania w pierwszym zakresie. Raz w tygodniu 8-12km drugiego zakresu + raz na 10 dni zabawa biegowa 6-10x2:30-3:00 min.

Poza tym siła biegowa raz w tygodniu w początkowej fazie i raz w tygodniu 10x rytmów po wolnym wybieganiu.

Dopiero teraz będę zaczynał robić treningi wytrzymałościowe, jakieś 5x2, 3x3, 2x4 itp
@aukolb: Mówiłem, że będzie uj a nie pogoda i będzie wiało cały czas prawie w ryj. To cudowni organizatorzy gadali, ze nieee polowa tylko pod wiatr :D.

Ale i tak srogi wynik. Chociaż co z tego #!$%@? jak dziś a w kategorii 4 już ( ͡° ͜ʖ ͡°) za młody trzeba do M30 przejsc
@gokish: no miałem nadzieje, że chociaż po połowie będzie z tym wiatrem a tak to wyszło 60% pod wiatr, 20% bocznego, 10% bez wiatru i 10% z wiatrem w plecy :D

Ale no z braku zawodów to nie ma co narzekać :D

M30 już za rok to na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)