Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaavi666:
Naprawdę jest to w stanie tak oszukać mózg? Patrząc co jest na ekranie tego tv to zbyt realistycznej grafiki tam nie ma.
Sam miałem raz okulary vr na głowie (nie pamiętam jakie) i byłem mega rozczarowany jak słabo to wyglądało.
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: @nutpr0: @RRybak: Taki protyp, grający nie musi się znajdować w okolicy TV. Oddelegować daleko, że kamera go widziała i tyle :D

Pamiętam jak kumpel był zdziwiony, że nawet TV nie musi być załączone. Ale dziwnie to wtedy wygląda jak ktoś gra... tak nierealnie
  • Odpowiedz
@vateras131: Z boku to wyglada zwyczajnie, myślisz sobie „co za debil nie wejdzie na deskę” jak założyłem VR i wszedłem na deskę która leżała na podłodze, to myslalem ze się zesram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vateras131: mając do tego słuchawki douszne to naprawdę oszukujesz ostro mózg. Gogle są w coraz lepszych rozdzielczościach i jeśli masz mocnego kompa to podłączasz kierownicę, zakładasz, odpalasz symulator wyścigowy i jesteś jak w kabinie auta. Znajomi byli zszokowani po prostu tym, że takie coś już istnieje
  • Odpowiedz
ja kumpli jak graliśmy w boks za pas wiązałem sznurem, bo mi się #!$%@? na telewizor/przeciwnika z pięściami rzucali xd


@nutpr0: o #!$%@?, robiłem to samo jeszcze w czasach ps3 xDDD ja wiązałem linką samochodową.
  • Odpowiedz
Można tam ustawić granice gry

@Wiesmin: wiesz, ja mam ustawione granice gry, ale jak się rzucasz do młota, żeby zaj..ć temu za sobą, to człowiek nawet nie zdąży zareagować na jakąś tam głupią wirtualną ścianę :D

@vateras131: u mnie szwagier tak się wczuł w Beat Saber, że w pewnym momencie przywalił kontrolerem w ścianę przed sobą. Potraktował to, że uderzył "w ten blok", i że one go teraz
  • Odpowiedz