Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanie podpadające pod bingo perfumowe (σ ͜ʖσ)
Które z męskich zapachów pasują na spotkania biznesowe? Raczej odpadają wszystkie słodziaki itd. Do głowy przychodzi mi jedynie Terre d'Hermès. Co jeszcze byście polecili? Ostatnio pomimo ponad 30 flakonów nie miałem w czym iść na rozmowe do korpo co mnie zasmuciło. Cenowo do 10zł/ml.
#perfumy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bonsoul: Tom Ford BDJ by mi pasował na spotkanie w ciągu dnia. Wieczorem Dior Eau Sauvage Parfum może.

Swoją drogą jeszcze miesiąc temu miałem jedne perfumy na dwa lata, a teraz k---a wielki znawca się znalazł XD
  • Odpowiedz
@Bonsoul: jak tylko mam jakieś spotkanie to tylko Korloff no ordinary man albo ultimate man. Tanie, nie mają olbrzymiej projekcji co jest plusem w takiej sytuacji ale trzymają na mnie cały dzień. Nie są słodkie, wydają mi się klasyczne ale nie dziadkowe. No po prostu lubię je do takich sytuacji.
  • Odpowiedz
@Bonsoul ja na takie okazje wybieram między zapachami, które mają klasę, nie są przesłodzone oraz nie zawierają nut typu tytoń, rum. Czyli z mojej półki: Carner Cuirs, wetywerie (Bel Ami Vetiver, Eight & Bob Megeve) Eight Bob klasyczny, Loewe Anonimo, Versace PH, ew. już trochę słodsze M7 lub Ford Noir
  • Odpowiedz
@Odbuta: to niech sobie kupi oba i sam stwierdzi czy PE jest 2,5x lepszy od tego klona (kolo 250zl za setke to najlepsze i rzadko przytrafiajace sie oferty za tester PE, a to jeszcze trzeba ustrzelic, bo ludzie tez poluja)
Moze to odzywa sie we mnie ktorys gen wspolny z Allium cepa ale FO EDP Men daje mi satysfakcje dzieki swiadomosci o ile lepiej wydane sa pieniadze ktore wylozylem na
  • Odpowiedz