Wpis z mikrobloga

@Deleter29: podobnie mam. hantle+lawke, rowerek, ale bez drążka. ciezko sie zmusic, ale jak juz sie zmusze to po treningu zawsze super pozytywnie zmeczony. mimo to ciagle mam problemy by kolejny trening zrobic za 2 dni. z rowerem jest latwiej bo stawiam go przed TV i leci youtube/twitch/film/serial - i prawie codziennie jezdze te 80-90 minut przy 88-90 RPM ogladajac glupoty, ktore i tak bym ogladal ( ͡° ͜ʖ ͡
@Deleter29: po prostu spróbuj się zmusić ten jeden raz bo zacząć jest najgorzej, jak już zaczniesz trening to endorfiny skoczą do góry, poprawi się samopoczucie i powinno być lepiej, a i motywacja do przyszłych treningów może wzrosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam ten sam problem, ale na szczęście zaczęłam chodzić na siłownię. Tam się nie da przyjść i nic nie zrobić. Ale nie w tym rzecz, na siłkę tez może paść brak motywacji. Chodzi o to, że wredna podświadomość każe Ci wybierać co łatwiejsze, albo gada, że to bez sensu. Nie zawsze warto słuchać tych pierwszych sygnałów, akurat dziś miałam z tym wielką przeprawę, stąd piszę