Wpis z mikrobloga

@rockybalboa_2: Oni myśleli, że zrobią sobie telewizje w internecie. Tak samo jak to robili przez 20 lat tylko bez irytującego szefa, który coś chce albo coś mu się nie podoba. Tylko oni, ich ego i fani gotowi do lizania po fiutach. Każdy kto psuje ten obraz jest wrogiem.
  • Odpowiedz
@rockybalboa_2: Testoviron to jednak dobrze zawsze podsumowywał Polaków. Czemu u nas nic nie może być na pozytywnie zrobione? Wszystko musi być z taką napinką, nerwami, pogardą i wieśniactwem. "Ja jestem kimś! Jak śmiesz się nawet do mnie odezwać z czymś innym niż pochwałą!?" Smutne. Nie wiem czy gdzie indziej jest znacznie lepiej, ale żyję tutaj i jest to po prostu przykre...
  • Odpowiedz
@tfutim Najpierw zapowiadali, że od lutego będzie nowy sponsor i ciekawe osoby w HP. Potem gdy w lutym nic się nie działo zapowiedzieli, że mają miesięczną obsuwę i zacznie się od marca. Tymczasem mamy drugi tydzień marca i ani widu ani słychu o sponsorze i petardach w HP. Po prostu raczej zrobili nas w ch**a.
  • Odpowiedz
@thampel5: Nie zdziwyłbym się. Było ostatnio zebranie zarządu, które było wielką reklamą Lotto czyli kolejnej państwowej spółki, nie wspominając, że Stano czerpie od lat ze źródła państwowych spółek(Orlen, Lotto, PKO BP)
  • Odpowiedz