Wpis z mikrobloga

@grett: badałeś go czy co? Miał badania antydopingowe i nic nie wyszło, ale Ty musisz się na tym lepiej znać, niż ludzie którzy poświęcają temu całe życie zawodowe. Typowe narzekanie poljaczka.


@KierownikW10_v2: wiesz, to żaden zarzut. W każdej popularnej dyscyplinie w której się da koksować i są duże pieniądze czołówka po prostu koksuje. Co chwilę są odbierane jakieś medale, afery, a ilu uchodzi to wszystko na sucho?

Nawet jeżeli ktoś
@KierownikW10_v2: ja nie twierdzę, że każdy koksuje. Wiem, że w kolarstwie się dużo poprawiło na lepsze, paszporty itd. Tylko nie wierzę, że to zniknęło, tylko wszystko jest bardziej subtelne. Poza tym trudno teraz naprawdę stwierdzić co jest koksem, a co nie, przy takiej ilości różnych środków i technik, które mogą stosować sportowcy, co chwilę jakiś kolejny środek trafia na listę.

Tak czy inaczej doping jest, był i będzie obecny, ten temat
@KierownikW10_v2: w sumie to napisałem że wygenerował takie liczby bo jest zawodowcem a doping to takie przypuszczenie :P Gilbert/Sagan/Kwiato/Alaphilipe/Kristof czy inni pewnie też potrafią tyle wygenerować jeśli są w top formie