Wpis z mikrobloga

@Konkol: Jasne, że nie mieli. Ale co to za różnica? Tutaj mamy wywiad bo ludzie są znani i śledzi ich masa osób. I nie widzę nic złego w tym, że opowiadają o tym, że życie na królewskim dworze wcale takie różowe nie jest. Bo wielu się wydaje, że to sielanka. A tymczasem, myślę, że to jedno z gorszych miejsc na urodzenie się. Już bym wolał chyba w zwykłej biednej rodzinie się
@mlodyapollo: chyba już w momencie śmierci Diany każdy się pokapował, że to mega lipa. Nie mówiąc o tym, że romanse księcia Filipa to też taka tajemnica poliszynela ( ͡° ͜ʖ ͡°) I o ile nie masz wpływu na to gdzie się urodzisz, to żale Meghan są mega słabe, tak jakby ryży ryj Harrego nie był rozpoznawalny na całym świecie i nie wie gdzie się wżenia xDDD
@Konkol: otóż to, co innego Harry a co innego ona. Każdy wie że wyjście za członka rodziny królewskiej to nie jest normalne małżeństwo, które idzie na swoje i zajmuje się głównie sobą i swoimi dziećmi. Tutaj z góry wiesz, że będziesz częścią całej machiny państwowej, która staje się twoja praca. Mówienie, że się nie wiedziało świadczy o kłamstwie lub głupocie, bo chociaż z szacunku do partnera warto byłoby się dowiedzieć czegoś
Że chciałby się urodzić w zwykłej rodzinie, normalnie chodzić do szkoły i cieszyć się życiem


@mlodyapollo: Gościu normalni ludzie większość życia MARNUJĄ w pracy, drodze do pracy i tak dalej. On nie musi i nigdy by się nie zamienił. Nigdy.

Cieszyć się życiem łatwiej gdy nie trzeba troszczyć się o to czy za 5 lat jak zachorujesz na coś to nie wylądujesz na ulicy bez pieniędzy.
aaaa, (


@algus: Bo biedni nigdy nie zrozumiueją, że pieniądze to tylko jeden z kilku / kilkudziesięciu aspektów którymi człowiek się martwi i będąc bogatym można łatwiej wpaść w depresję niż będąc biednym / średniozamożnym.

@Elements: Problem biedaków: hehe coś trze w aucie, jeździć obserwować. Problem takiego Bezosa: cokolwiek powiesz, zrobisz, każda decyzja którą podejmujesz wpływa na setki jak nie tysiące ludzi oraz milionowe straty lub zyski. No ale pewnie,
@lizzy_bennet: No dokładnie, mi to się kojarzy z tym memem z nosaczem. Jakby nam się to nie podobało, za pewne wybory trzeba płacić cenę a o angielskiej rodzinie królewskiej już od dawno wiadomo że nie jest to najzdrowsze środowisko. I generalnie fajnie że się odcięli od tej rodziny jak im było źle, bardzo popieram. Tylko czemu teraz to rozgrzebują i piorą brudy na forum świata, odsłaniając żywe emocje na których będą
wouldanidiotdothat - @lizzybennet: No dokładnie, mi to się kojarzy z tym memem z nosa...

źródło: comment_1615281621ajN7O8CKdHBFATC2M50pM1.jpg

Pobierz
@algus: ojojoj biedna megan. Wiedziała na co się pisze wchodząc do rodziny królewskiej. Niemal natychmiast osiągnęła fejm i stała się miliarderką. Ma w ch*j przywilejów z tego tytułu. Ale chlip chlip życie takie ciężkie ;( spytali (pewnie z czystej ciekawości) czy dziecko będzie bardziej czarne czy białe, chlip chlip jak oni mogli ;(
Nigdy nie doświadczyli prawdziwej biedy i prawdziwych problemów to szukają na siłę jakichś.
@camelinthejungle: @pamposz: ale macie świadomość, że ta „pasożytnicza” rodzina królewska swoim wizerunkiem przynosi ogromny hajs dla brytyjskiej gospodarki?

@lizzy_bennet: jestem w stanie uwierzyć, że na początku wiedziała niewiele. To znaczy nie do końca była świadoma jak to wszystko tak naprawdę tam wyglada i dopiero z czasem do niej dotarło w jak wielkie gowno się wpakowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle bawi mnie to, że
Taaaaa, ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) na pewno Bezos wstał dziś, podrapał się po jajach i myśli co mu się w aucie #!$%@?, że tak trze.


@Elements: błędne wnioski. To, że problemy mamy takie same to nie znaczy, że je tak samo rozwiązujemy. Jeśli jemu zacznie coś trzeć to weźmie taksówkę albo drugi