Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: albo kobieta w ciąży. Ale co można pomyśleć o ludziach, co z braku wiedzy, na podstawie jednego zdjęcia wyciągają wnioski, czy są ograniczeni i nie dostrzegają niczego innego niż to co sobie wcześniej ubzdurają? A może to jacyś frustraci?
  • Odpowiedz
albo kobieta w ciąży


@zenon_z_chorzowa1: Co do zasady ciąża nie jest przeciwskazaniem do zapinania pasów. Wręcz przeciwnie. I w każdym przypadku kolizji ciężarna poniesie większy uszczerbek na zdrowiu z racji niezapiętego pasa, niż jakikolwiek możliwy dyskomfort niby powodowany przez zapięcie pasa.
  • Odpowiedz
@Hi_Lo_Hi: mojej żonie było okropnie źle jechać do lekarza z zapiętymi pasami. Posikała by się w sekundę w ostatnich dniach ciąży. Uwierz mi że dojechanie 4 km przez wsie z minimalną prędkością ale bez obsikanych majtek jest ok.
  • Odpowiedz
mojej żonie było okropnie źle jechać do lekarza z zapiętymi pasami. Posikała by się w sekundę w ostatnich dniach ciąży. Uwierz mi że dojechanie 4 km przez wsie z minimalną prędkością ale bez obsikanych majtek jest ok.


@zenon_z_chorzowa1: Skoro wiozłeś ją w pięciopunktowych, to może i tak. W przypadku zwykłych bezwładnościowych nie ma takiej opcji. Poza tym są przystępne cenowo adaptery, które zapewniają prawidłowy przebieg pasa pod brzuchem po udach i
  • Odpowiedz
@taxi_driver92: ja to zawsze się uśmiecham przy takich komentarzach bo mam znajomego debila który dzięki niezapiętym pasom przeżył xD

Uderzyl w drzewo przy drodze i gałąź przebiła przez przednią szybę środek siedzenia, a ziomka debila rzuciło na siedzenie pasażera. Takie oszukać przeznaczenie.

Nawet w gazecie biłgorajskiej o tym pisali i były zdjęcia.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Jest masa powodów, dla których nie zapina się pasów, ale wykopki bez prawka, które ledwo jeżdżą rowerem wiedzą wszystko najlepiej xd

Aaa i sprawię, że dostaniecie zaraz ataku padaczki - zawsze jeżdżę z zapiętymi pasami.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Ja bez pasa czuję się wręcz nieswojo, więc nie ma opcji, żebym #!$%@?ł gdzieś bez. Nie wiem jak w tych starych samochodach, ale we współczesnych, przy prawidłowo ustawionym zagłówku, przy pirotechnicznych napinaczach i w połączeniu z poduszkami robią robotę.
  • Odpowiedz