Wpis z mikrobloga

@pjoooter: Jeśli ktoś nie ma wstydu i godności to tylko ten, kto obserwuje takie osoby. Ona chociaż zarobiła 5 zł na kostce do kibla, ty nam tą żenadę podajesz za darmo. Nie wstyd ci?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@pjoooter: Ja raz dostałam oferte czy nie chcę legginsów do biegania tylko miałam sobie pstryknąć fotkę na ig i oznaczyć firmę. Ani razu w nich nie wyszłam na dwór bo strasznie odparzały, więc napisałam do firmy że raczej mi sie nie podobają i głupio by mi było to w ogóle reklamować. Firma mnie zablokowała xD
  • Odpowiedz
@pjoooter: ale o co chodzi? Telewizja w tradycyjnej formie odchodzi do lamusa na rzecz mediów społecznościowych oraz platform streamingowych. Kto teraz TV ogląda? Jakieś stare Janusze i Grażyny głównie. Młodzi rzadko.

A reklamy mimo wszystko zwiększają sprzedaż. No to reklamodawcy idą za trendem i inwestują w reklamę w social mediach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pjoooter: No trnd, i co?

Mi po testach został oczyszczacz powietrza philipsa za 2,5 koła, dwie szczoteczki soniczne i parownica xD plus masa drobniejszych #!$%@? a to wszystko za post na insta xD jeśli beka to tylko z was.

@RozowaZielonka: czyli wyceniasz swoją godność na 1 (słownie: jedną) pensję niewykwalifikowanego robola. Brawo Ty!
  • Odpowiedz
Czym się różni kostka do kibla od innych produktów w tym wypadku?


@To_ja_moze_pozamiatam: tym, że to #!$%@? kostka do kibla za 2 złote xD ty serio myślisz, że jakieś Bożeny, które wstawiają zdjęcie Brefa przy sztucznej róży myśląc, że wykonały zajebiste zdjęcie produktowe dostają miliony za bycie ambasadorką brandu? XDDDDDDD ona to zrobiła za #!$%@?ą kostkę do kibla xDDD na tym polega cały ten profil. Mam sąsiadkę, która robi to
  • Odpowiedz
@sidhellfire: xDDDDDDDDDDD
a przepraszam bardzo, jak dodatnie posta " dzieki oczyszczaczowi powietrza oddycha mi się lepiej" uwłacza mojej godności?
chyba kuźwa godności wykopka, zresztą wam to wszystko uwłacza i każdy z was zarabia 15k
I fajnie że porównałeś to do zarobków robola, ty musisz robić na to cały miesiac a mi zrobienie zdjęcia i wstawienie posta zajeło 15 minut xD
jak to było, godność? XD
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: kostki też dostałam, i tabletki do zmywarki, i odświeżacze xD
rzeczy które i tak kupuję i muszę wydać na to moje pieniadzę dostaję za darmo - no faktycznie mnie ruchają xD
zdradzę ci sekret - NIKT NIKOMU NIE PŁACI ZA PROMOWANIE PRODUKTÓW, wszystko idzie w barterze o ile nie jestes lewandowskim.
  • Odpowiedz