Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam: no nie chce wyjsc na kogos kto sie wywyzsza czy nie docenia pracy, ale mimo wszystko co innego wrzucic jakis post nt testowanej szczotki czy oczyszcza powietrza, a co innego wrzucic jakis cringowy wpis o kostce do kibla albo o papierze toaletowym - wiadomo, i tego i tego sie uzywa, skoro masz to dostac za darmo to czemu nie, dobry interes, ale jest barter i barter ( ͡°
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam gdzie sie śmiałem, ze sranie? Licząc nakład pracy podczas siegania po dwa złote, a naklad pracy podczas robienia dedykowanego posta na instagramie, gdzie ludzie widzą publicznie ze potrzebujesz #!$%@? dwoch złotych sie trochę różni. Masz telefon i insta a potrzebujesz dwóch złotych to to jest pazerność do kwadratu i robienie ze swoich followersow przyjebow. Jak nie masz ig nie szkodzi, podaj numer konta i fbz wysle ci 5 zlotych jak
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi: Ale dlaczego od razu "potrzebujesz"? :D Dostaję za darmo, jedna fota, opis i gotowe. To już trudniej się schylić :D Na FB mam niestety właściwie "puste" konto. Po 2 zł też się schylasz publicznie przecież. Tu nie chodzi o 1 post- laski w tym siedzą i dostają tego więcej. Siedzą w tym i pewnie mają więcej takich środków. Masz wyżej różową która o tym pisze. Czyli schylić się po
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: moim zdaniem nie da sie zrobic niecringowego wpisu na instagramie dot kostki do kibla - co innego reklama w tv, jakis baner na facebooku, ale producenci dobrze wiedza ze sa dzbany ktore dadza sie za to pokroic, do tego zamiast wydawac gruby hajs na reklame mozna troche przyoszczedzic i wyplacic madkom w barterze, ktory ich kosztuje pewnie jakies 5-6pln na osobe
  • Odpowiedz
kostki też dostałam, i tabletki do zmywarki, i odświeżacze xD

rzeczy które i tak kupuję i muszę wydać na to moje pieniadzę dostaję za darmo - no faktycznie mnie ruchają xD

zdradzę ci sekret - NIKT NIKOMU NIE PŁACI ZA PROMOWANIE PRODUKTÓW, wszystko idzie w barterze o ile nie jestes lewandowskim.


@RozowaZielonka: nie dostajesz tego za darmo tylko za swoją godność. Jesteś chodzącym banerem, wykorzystujesz swoich bliskich, żeby dostać #!$%@?
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: wrzuć tutaj link do swojego insta, a wyślę ci dwie paczki kondomów, jeśli wrzucisz na insta zdjęcie z tym kondomem na głowie. Mówię poważnie. Przecież prezerwatywy to normalna rzecz, kosztują pewnie z 15 zł. Po 15 złotych się nie schylisz?
  • Odpowiedz
Jaki pieniądz? To jest trnd. Dostajesz próbki w zamian za fotki. Żadnej kasy.


@Tytanowy_Lucjan: cholera, już chciałam powiedzieć, że za parę kawałków to każdy by zrobił taką fotkę, ale jeśli to za równowartość odświeżacza to o chuuuuuj xD
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Kiedyś dawali np. pralkę do testów i u ciebie zostawała, ale teraz często urządzenia po testach musisz oddawać.

Streetcom raczej daje fajki, alko i jakieś produkty żywnościowe.

Niestety kiedyś wystarczało jakieś gównokonto na FB, a teraz chęsto chcą link do instagrama, żeby zweryfikować jego zawartość, więc nawet pusty nie przejdzie i ja coraz mniej dostaję przesyłek.
  • Odpowiedz
Wychodki - patrząc po niektórych komentarzach skierowanych w moją stronę - zawsze się popiszą, co najwyżej mogę napisać, że nie....ten #pokazmorde to nie ja, niestety xD
  • Odpowiedz
Śmianie się, że zrobiła zdjęcie za 2 zł to nie jest pojazd?


@To_ja_moze_pozamiatam: nie jest. To naturalna ocena umysłowego #!$%@? i utraty resztek godności.

Ty w ogóle czytałeś o czym jest rozmowa? Przeczytaj poprzednie posty.


Czytałem. Białorycerzysz do grażyn z instagrama, robisz fikołki, a jak przychodzi do prawdziwej oceny sytuacji względem ciebie personalnie to już zero argumentów i wychodzisz na hipokrytę. No dalej, dlaczego nie zrobisz sobie zdjęcia z kondomem
  • Odpowiedz