Wpis z mikrobloga

@wcfilmowe: Mirabelka jakaś wyżej pisała o szczoteczkach sonicznych i oczyszczaczu powietrza. Może to nie ekspres za 5k ale już nie śmieć za kilka złotych. I sądzę, że w oczach tych dziołch właśnie do tego zmierzają. Albo i do tego ekspresu do kawy za 5k jeśli się wybiją. A czy to zrobią? No pewnie nie. xd
  • Odpowiedz
@iEarth: Mirabelka, o której piszesz musi mieć 5k+ zasięgi, ewentualnie dostała chińskie gówno :) Mnie non stop zaczepiają jakieś majfriendy na insta proponując colab w stylu wyślę ci szczoteczkę, opublikuj recenzję, ale stać mnie na szczoteczkę, a mój wizerunek jest wart więcej niż 30 zł.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Nie wiem, może ma, może nie ma. :D Ja próbuję dostrzec inną stronę tego, każdy ma swoją perspektywę, a krzywdy tym nikomu nie robią. Jeśli nie mają ameb w znajomych to znajomi widzą, że to reklama dla picu.
  • Odpowiedz
nie fikołek a salto


Zastanów się najpierw czemu polsat puszcza reklamy kostek a nie puszcza dildosów a potem sobie odpowiedz kto salto odstawia.

Polsat puszcza w swoim czasie antenowym reklamę kostek do kibla za jedną testową sztukę tych właśnie kostek, którą sobie Solorz na kiblu powiesi? Naprawdę tak uważasz?


@wcfilmowe: Nie, nie uważam tak. To tylko efekt twojego nielogicznego wnioskowania. I jeszcze się z tego śmiejesz. Masz nierówno pod sufitem, nie
  • Odpowiedz