Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RozowaZielonka: tak, uwłacza, bo napisałaś to tylko, aby dostać gratisy. To jest żenujące. Ja swoim znajomym nie #!$%@?ę reklamowych głupot, bo szanuję siebie i ich. Na świecie jest za dużo reklam, żebym jeszcze się z banerem miał kolegować.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: zobacz sobie komentarze tez na trnd profilu na ig co robia, ja po prostu nie wierze, że tak tanio mozna sie sprzedac za darmowy produkt i jeszcze byc dumnym z tego i serio da sie zrobic normalny ładny post sponsorowany ale to co sie dzieje od lasek trnd to jakis #!$%@? dramat
  • Odpowiedz
  • 1
@pjoooter powinny pisać coś w stylu "bref zaproponował mi reklamę ich produktu ale nie zgodziłam się bo mam silna psychikę, prawie tak silną jak zapach bref deluxe królewska ochidea" #pkd
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi: @wcfilmowe: No ale co z tego, że za kostkę albo za 2 złote? W jaki sposób niby to odbiera jej godność?
Myślicie, że dostałaby telewizor za darmo do potestowania? Albo, że za kostkę jej zapłacą 1000zł? No i ponawiam pytanie- co w tym urągającego, że to kostka? Sranie i środki higieny to normalna sprawa przecież. Jak dzieci....
Od jakiej kwoty nie ma beki?
EDIT: gdyby kazali wstawić
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam nie, nie myślimy. To po prostu zabawne, ze ktoś za kilka złotych robi sponsorowany post na instagramie. Jak trzeba nisko cenić swoich followersow, zeby jako kontent serwować im kostkę do kibla. Zresztą jak tego nie rozumiesz, to zrób taki sam post, skoro nie widzisz w tym absolutnie nic żałosnego, to czemu by nie? Nie wstydzisz sie przecież, a lepiej miec kilka zlotych niz mie mieć.
  • Odpowiedz
ze ktoś za kilka złotych robi sponsorowany post na instagramie


@KsiazePodziemi: Czyli tak jak pisałem wcześniej- nie wiecie jak działa świat obecnie :D
Nie zrobię posta bo nawet nie mam Insta. Do tego jest to zorganizowana akcja jak widać. Dla mnie zrobienie posta to za dużo zachodu ale jak ktoś w tym siedzi to pewnie robi posty jak leci. Nic w tym dziwnego. Najpierw było, że hehe sranie a jak
  • Odpowiedz