Wpis z mikrobloga

Tyle lat korzystania z #o2 przez co mecze sie do dzisiaj z nimi, ale to co sie dzieje od dluzszego czasu to jest jakies nieporozumienie.
Support w ogole nie istnieje. Na zgloszenie juz chyba 3 miesiace w sprawie pocsty nikt nie reaguje, na czacie jestem 1 w kolejce od godziny (i tak jest zawsze, kiedy bym nie prpbowal).
Zachowanie godne firmy krzak.
Najchetniej wykupilbym od nich adres pocztowy w domenie i wydelegowal poczte gdzies daleko hej. Bo co mi z samego przekierowania czy spiecia z gmail jak i tak najpierw obsluguje mnie serwer o2 a dopiero potem leci na moj.

A niestety adres jest juz ze mna na tyle dlugo, ze sie ze mna mocno identyfikuje.
#poczta
  • 3
@szuwarek-mini: Mirku, udało Ci się jakoś rozwiązać problem? Mój kumpel ma podobną sytuację - jego pierwszy mail, wszystko do niego popodpinane, a tu nagle nie może się zalogować... W efekcie stracił dostęp do fejsa i messengera i za nic nie może skontaktować się z supportem( ͠° °). #!$%@?ąc już od tego, że aby odzyskać dostęp do poczty trzeba dzwonić na jakąś płatną infolinię (sic!)
@przylepaaa czemu nie moze sie zalogowac? Nie jest to zwiazane z 1login? O2 skutecznie chcialo na niego migrowac w ramach grupy WP.
Odzyskiwanie dostepu do poczty powinno byc tez mozliwe przy pomocy dodatkowego adresu mailowego, chyba ze nigdy tego nie konfigurowal?
Ciekawe czy tam ktos zyje na tej infolinii, bo wszelkie inne formy kontaktu to jakies nieporozumienie. Ja czekam bodajze od poczatku stycznia na jakikolwiek odzew. Na czacie trafilem dwa razy na
Z tego co wspominał próbowali go wciągnąć w to całe 1login, ale stwierdził, że nie jest mu to do szczęścia potrzebne i kompletnie olał. Konto zakładane naście lat temu, oparte na przepotężnym pytaniu pomocniczym, które również nie działa. Wiadomo, teraz można sobie pluć w brodę, że trzeba było dodać dodatkową metodę odzyskania dostępu, ale jak to się powiada - mądry Polak po szkodzie. Tutaj jest opisana bliźniacza sytuacja https://wrolimamy.pl/jak-odzyskac-konto-na-o2-pl/ z tą różnicą,