Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, proszę was o pomoc. Przedwczoraj w nocy ukradziono mi samochód na #debiec #wilda w #poznan.
Samochód to Mazda CX3 z 2016 roku. Istnieje szansa, że złodzieje zostawili gdzieś na obrzeżach auto i jest jeszcze możliwe do odzyskania. skradziono samochód marki Mazda CX-3 w kolorze grafitowym. Rejestracja PSE 46055.
Samochód nie był uszkodzony, a ze specjalnych znaków posiadał jedynie naklejkę pod napisem CX-3 w postaci koniczyny z napisem Autohaus Regett. Auto miało kamerę na przedniej szybie naklejoną za pomocą charakterystycznej białej taśmy.
Jeśli ktoś widziałby pozostawione auto proszę o kontakt, a jeśli nie to tylko o udostępnienie wśród znajomych lub o #wykopefekt.
#kradziez #samochody #poznan #zlodzieje #wykopefekt #pomoc
TypowyNick - Cześć Mirki, proszę was o pomoc. Przedwczoraj w nocy ukradziono mi samoc...

źródło: comment_1614149342PcNTOHashN9T4MlRlsbDrL.jpg

Pobierz
  • 74
@PrezesKarp: bo ma do dupy zabezpieczenia, co producent sobie totalnie olewa, podobnie jak sprawę ocynku blach

Nie wiem jakim dzbanem trzeba być by po takich zaniedbaniach jeszcze iść do salonu i kupować tę ideologię na kołach. Drogie, przereklamowane auta z dychawicznymi silnikami. No ale poznałem kilku mazdziarzy, kult podobny do tych od produktów Apple. Wady przekuwają w zalety.
@PrezesKarp: Kilka lat temu bodajże na TVN Turbo, był emitowany reportaż dlaczego w ciągu paru miesięcy statystyki kradzieży Mazd wzrosły kilkukrotnie. Były złodziej na potrzeby programu miał pokazać, że bez dodatkowych narzędzi w ciągu zaledwie kilku sekund można otworzyć klapę bagażnika w modelu 3, obecnie już poprzedniej generacji.