Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, proszę was o pomoc. Przedwczoraj w nocy ukradziono mi samochód na #debiec #wilda w #poznan.
Samochód to Mazda CX3 z 2016 roku. Istnieje szansa, że złodzieje zostawili gdzieś na obrzeżach auto i jest jeszcze możliwe do odzyskania. skradziono samochód marki Mazda CX-3 w kolorze grafitowym. Rejestracja PSE 46055.
Samochód nie był uszkodzony, a ze specjalnych znaków posiadał jedynie naklejkę pod napisem CX-3 w postaci koniczyny z napisem Autohaus Regett. Auto miało kamerę na przedniej szybie naklejoną za pomocą charakterystycznej białej taśmy.
Jeśli ktoś widziałby pozostawione auto proszę o kontakt, a jeśli nie to tylko o udostępnienie wśród znajomych lub o #wykopefekt.
#kradziez #samochody #poznan #zlodzieje #wykopefekt #pomoc
Pobierz TypowyNick - Cześć Mirki, proszę was o pomoc. Przedwczoraj w nocy ukradziono mi samoc...
źródło: comment_1614149342PcNTOHashN9T4MlRlsbDrL.jpg
  • 74
@PrezesKarp: Stosunkowo łatwa metoda kradzieży na walizkę, plus to co powiedziałeś mazdy to bardzo chodliwe samochody, wbrew powszechnej opinii o całej grupie aut bmw, audi, vw to w ostatnich 2-3 latach mazdy wydarły sporą część rynku z uwagi na fajną jakość pojazdów w przystepnych cenach
neuromachine 19 min. temu

+1

@pawel_je: AC niestety pokryje część kosztów tylko. Przykład: kupujesz auto za 90k z salonu dbasz sobie, jeździsz 10k-12k km rocznie więc przebieg mały. Po kilku latach kradną ci samochód. Ubezpieczalnia wycenia samochód na 55k, a na rynku wtórnym podobne egzemplarze chodzą po 65k, a te wyceny z AC raczej zawsze będą niższe niż wycena zadbanego samochodu z niskim przebiegiem. Teraz maż wybór dokładasz 10k i kupujesz
@TypowyNick: z ciekawości miałeś jakieś dodatkowe zabezpieczenia?
Mam CX3 z 2019 z dodatkowym imobilizerem, który mi bardzo zrabatowali, bo "Mazda walczy ze złą opinią, że je kradną"