Wpis z mikrobloga

Właśnie na wykopie zadziało się coś za co kocham ten serwis - zmiana frontu.

Kwiecień 2020 - Każdy komentarz gdzie ludzie pisali żeby siedzieć w domu i nie wychodzić nawet na balkon z miejsca dostawał 2k plusów, ci którzy pisali że to może zbyt radykalne podejście byli minusowani i obrażani. Główna #!$%@? newsami o ciężarówkach z ciałami we Włoszech, w gorących zdjęcia pustych półek w sklepach i kilometrowych kolejek ludzi stojących po ostatnie rolki papieru i makarony. Simon mówiący o zagrożeniach z płomieniem na głównej.

Luty 2021 - Każdy komentarz mówiący o "plandemii" i NWO ma z miejsca 2k plusów, każdy sugerujący że to trochę zbyt radykalne podejście są minusowani i obrażani. Główna #!$%@? newsami o trupach poszczepiennych, w gorących zdjęcia zatłoczonych supermarketów z heheszkowymi podpisami o potrzebie zamykania stoków i krupówek. Biedka robiący inbe z policjantami z płomieniem na głównej.

Serio, uwielbiam ten serwis za to, że tu nie ma centrum, tu są albo ludzie #!$%@?ęci w jedną albo w drugą stronę. Tu nie można powiedzieć nic zbalansowanego i rozsądnego bo rozpęta się wojnę mirko-mirkową opartą o argumenty na które gdyby spojrzał na nie Schopenhauer powiedziałby jedynie "o tym właśnie mówiłem".

#wykop #mikroblog #mirko #przemyslenia #covid19 #koronawirus
  • 171
@HonyszkeKojok ludzie, którzy nie są #!$%@? w jedną bądź drugą stronę się nie odzywają, bo wiedzą, że z fanatykami się nie gada ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ich zdania nie da się po prostu zmienić. Za to oni myślą, że swoim aroganckim i ostrym zachowaniem przeciągną wszystkich na swoją stronę, a kończy się tym, że prowadzą wojnę z totalną opozycją, a ci
@HonyszkeKojok: no i w sumie co w tym dziwnego? Sam na początku uważałem, że część obostrzeń jest potrzebna i łapałem się za głowę widząc co dzieje się w UK albo Szwecji. Ale widząc po czasie te wszystkie niespójne działania rządu, nielogiczne zakazy, gnojenie przedsiębiorców i przede wszystkim realną skalę zagrożenia wirusem uważam, że poszło to w bardzo niebezpiecznym kierunku. Nie mniej jednak osobiście dalej jestem za utrzymaniem części mądrych i logicznych
ją dokładnie mam tak samo, też przechorowalem, nadal żyje.


@DiasIre92: A ok to jak Ty żyjesz to faktycznie nie ma się czego bać, temat zamknięty wirusa nie ma.
@HonyszkeKojok: W kwietniu nie wiadomo było z czym mamy do czynienia, każdy się bał.
Teraz wirus nadal jest, nadal jest niebezpieczny, nadal ludzie umierają, tylko niestety ludzie olali sprawę nie dlatego że wirus magicznie stał się ściemą, tylko ze względu na debilne
Pobierz Krs90 - > ją dokładnie mam tak samo, też przechorowalem, nadal żyje.

@DiasIre92: A...
źródło: comment_1614073780X351fsVa7JyS4TVp5yefg7.jpg
Luty 2021 - Każdy komentarz mówiący o "plandemii" i NWO ma z miejsca 2k plusów, każdy sugerujący że to trochę zbyt radykalne podejście są minusowani i obrażani


@HonyszkeKojok: gówno prawda. 2k plusów to dostają komentarze wyśmiewające dalszą wiare w skuteczność działań rządów a nie teorie spiskowe. No ale jakbyś nie rzucił skrajnej alternatywy to byś nie mógł udowodnić swojego chochoła że ludzie z umiarkowanymi poglądami nie istnieją na wykopie.

Zrozum że
Probpem polega na tym że wiemy tylko o tym co się wydarzyło, a ludzie próbują z tego wyciągać wnioski na temat tego co by było przy braku lockdownu co jest nieuprawnione.


@Koczkozaur: to działa też w drugą strone. Skąd wiesz że gdybyśmy wprowadzili mniej restrykcji i dalibyśmy ludziom żyć wzglednie normalnie to sytuacja byłaby gorsza? Z kulawego modelu fergusona? XD
@HonyszkeKojok: Ja jestem przykładem osoby, która przechorowała to gówno i nie chciałbym przechodzić tego jeszcze raz. Nie mam chorób współistniejących, a poskładało mnie na 2 tygodnie tak, że prawie pisałem testament. Miałem białko reaktywne powyżej 120, jeśli coś ci to mówi, bóle mięśni, jadłowstręt, światłowstręt, gorączkę, biegunki i kłopoty z oddychaniem. Wcześniej też sądziłem, że to bardziej zaraźliwa grypa.

Ale racja, obostrzenia nic nie dadzą w kraju, w którym większość osób