Wpis z mikrobloga

Właśnie na wykopie zadziało się coś za co kocham ten serwis - zmiana frontu.

Kwiecień 2020 - Każdy komentarz gdzie ludzie pisali żeby siedzieć w domu i nie wychodzić nawet na balkon z miejsca dostawał 2k plusów, ci którzy pisali że to może zbyt radykalne podejście byli minusowani i obrażani. Główna z------a newsami o ciężarówkach z ciałami we Włoszech, w gorących zdjęcia pustych półek w sklepach i kilometrowych kolejek ludzi stojących po ostatnie rolki papieru i makarony. Simon mówiący o zagrożeniach z płomieniem na głównej.

Luty 2021 - Każdy komentarz mówiący o "plandemii" i NWO ma z miejsca 2k plusów, każdy sugerujący że to trochę zbyt radykalne podejście są minusowani i obrażani. Główna z------a newsami o trupach poszczepiennych, w gorących zdjęcia zatłoczonych supermarketów z heheszkowymi podpisami o potrzebie zamykania stoków i krupówek. Biedka robiący inbe z policjantami z płomieniem na głównej.

Serio, uwielbiam ten serwis za to, że tu nie ma centrum, tu są albo ludzie p----------i w jedną albo w drugą stronę. Tu nie można powiedzieć nic zbalansowanego i rozsądnego bo rozpęta się wojnę mirko-mirkową opartą o argumenty na które gdyby spojrzał na nie Schopenhauer powiedziałby jedynie "o tym właśnie mówiłem".

#wykop #mikroblog #mirko #przemyslenia #covid19 #koronawirus
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HonyszkeKojok:
Kwiecień 2020 - szczątkowe informacje o tym wirusie, dramatyczne sceny z całego świata któych nie było jak zweryfikować
Luty 2021 - zarażonych po kilka(naście) procent w każdym z państw. Przeorane działania rządów przez cały rok, które są bardzo wątpliwe i mają niewiele wspólnego z walką o życie ludzkie

Widzisz różnice?
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: ja widzę, to ludzie na tym serwisie nie widzą i albo dają się ponieść fali fejków w jedną albo w drugą stronę.

Ale swoją drogą to mówienie o tym, że 2021 roku nie ma jak zweryfikować informacji to trochę przesada
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Opisałeś mnie. Rok temu bałem się oglądając te p------e filmiki z Chin. W grudniu miałem koronę i już przestałem się bać. Teraz jestem zdania, że wprowadzanie obostrzeń przynosi więcej złego niż dobrego a wiele decyzji rządu nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: wiesz co jest najlepsze, że ludzie na wykopie się śmieją z januszy. Ale typowy wykopek to taki typowy janusz, gdyby patrzeć na wykop, jak na przekrój społeczenstwa, to nie ma ratunku dla tego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Jakieś 2 tygodnie po tym jak wprowadzili drugi obowiązek maseczek, wypomniałem wykopkom, że to nic nie dało, bo krzywa dalej rosła, dokładnie tak, jakby nic się nie zmieniło, i jeszcze dałem przykłady z innych państw, to mnie zaminusowali. Teraz takie przykłady statystyk, wielce oświecony wykopek uwielbia przytaczać ku poklaskowi innych oświeconych xD
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: kwiecień 2020, absolutnie nic złego się nie dzieje w Polsce i nie będzie się działo bo to nie sezon grypowy

AAAAAA o boże o k---a, szybko zamknąć lasy, walka trwa ale on już jest wielki


Luty 2021, szansa na powtórkę z listopada i karetki stojące 10h w oczekiwaniu na miejsce, ale w sumie poza restauracjami i silowniami mozna robic
  • Odpowiedz
@slayerNajlepszy:

Luty 2021, szansa na powtórkę z listopada i karetki stojące 10h w oczekiwaniu na miejsce, ale w sumie poza restauracjami i silowniami mozna robic wszystko


Zdajesz sobie sprawę że karetki stające przed szpitalem wynikały z tego, że jak ktoś zaczął kasłać i dostał gorączki na oddziale to odcinano cały oddział? Teraz też będzie powtórka, bo znów zamkną szpitale przed udarowcami i zawałowcami bo trzeba ludzi z kaszlem w kosmicznym
  • Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę że karetki stające przed szpitalem wynikały z tego, że jak ktoś zaczął kasłać i dostał gorączki na oddziale to odcinano cały oddział?


@wladyslaw-krakowski: mądrzejsze o tym nie wspomnieć! Ludzie cały czas mają wierzyć, że to w wyniku ogromnych, poważnych zachorowań i zgonów!

A tutaj jeden z newsów z tamtego okresu: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/niepokojace-slowa-dyrektora-szpitala-powiatowego-w-busku-zdroju-grzegorza-lasaka-nasz-system-ochrony-zdrowia-sie-rozpadnie/ar/c1-15213052
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: doeciera do ciebie, że w marcu 2020 przedstawiali to jako koniec świata, trupy na ulicach w ilościach masowych itp. Więc się obsral wszyscy na rzadko, a jak się tak nie wydarzyło co okazało się później to ludzie poczuli się oszukani i teraz w p-----e mają to g---o negując to w zarodku...
  • Odpowiedz