Wpis z mikrobloga

Właśnie na wykopie zadziało się coś za co kocham ten serwis - zmiana frontu.

Kwiecień 2020 - Każdy komentarz gdzie ludzie pisali żeby siedzieć w domu i nie wychodzić nawet na balkon z miejsca dostawał 2k plusów, ci którzy pisali że to może zbyt radykalne podejście byli minusowani i obrażani. Główna z------a newsami o ciężarówkach z ciałami we Włoszech, w gorących zdjęcia pustych półek w sklepach i kilometrowych kolejek ludzi stojących po ostatnie rolki papieru i makarony. Simon mówiący o zagrożeniach z płomieniem na głównej.

Luty 2021 - Każdy komentarz mówiący o "plandemii" i NWO ma z miejsca 2k plusów, każdy sugerujący że to trochę zbyt radykalne podejście są minusowani i obrażani. Główna z------a newsami o trupach poszczepiennych, w gorących zdjęcia zatłoczonych supermarketów z heheszkowymi podpisami o potrzebie zamykania stoków i krupówek. Biedka robiący inbe z policjantami z płomieniem na głównej.

Serio, uwielbiam ten serwis za to, że tu nie ma centrum, tu są albo ludzie p----------i w jedną albo w drugą stronę. Tu nie można powiedzieć nic zbalansowanego i rozsądnego bo rozpęta się wojnę mirko-mirkową opartą o argumenty na które gdyby spojrzał na nie Schopenhauer powiedziałby jedynie "o tym właśnie mówiłem".

#wykop #mikroblog #mirko #przemyslenia #covid19 #koronawirus
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby w porę wyłączono lotniska i zamknięto granice zewnętrzne to żadnego koronawirusa by w Europie nie było.


@MarianoaItaliano: nic by to nie dało z prostego powodu - wirus najpewniej był już w Europie pod koniec roku 2019. Ani WHO ani inne międzynarodowe organizacje nie mogą doprosić się współdziałania ze strony Chin ale nieoficjalnie wiemy już, że w listopadzie 2019 roku w regionie Wuhan, nietypowych przypadków zapalenia płuc było bliżej tysiąca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HonyszkeKojok: na wykopie siedzą ciągle ci sami ludzie. Konto mam od niedawna, ale oglądam go od lat. Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby goroaxe było zasypane memami o bolących plecach po 30 :d
  • Odpowiedz
ja p------e, ale gównoburze rozpętałem, i to dokładnie najbardziej zesrali się ludzie których opisałem + ludzie którzy myślą że napisałem o sobie. nic tylko się smiać.
  • Odpowiedz
@Mistrz_Motyl: zgadza sie, Francuzi, Wlosi oraz Niemcy mieli wirusa juz na jesien 2019. Krazyla wtedy epidemia dziwnego zapalenia pluc wsrod osob starszych, no ale coz, to byla wtedy taka grypa zjadliwa i nikomu nie przyszlo nawet do glowy czegokolwiek zamykac.
  • Odpowiedz
Luty 2021 - zarażonych po kilka(naście) procent w każdym z państw. Przeorane działania rządów przez cały rok, które są bardzo wątpliwe i mają niewiele wspólnego z walką o życie ludzkie


@wladyslaw-krakowski: zarażonych jest kilkanaście % bo jest lockdown dlatego, słuszności masek też nie neguję, powinni tylko otworzyć restauracje i inne rzeczy.

jak ktoś neguje wirusa to musi nie łączyć podstawowych faktów i nie mieć biologi w szkole.
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: prawda jest taka, że wirus był i jest, ci co mieli umrzeć/przechorowac już to zrobili, w sumie pod koniec zeszłego roku można by już zamknąć temat, ale nie - teraz rządy widzą jak miło sie trzyma ludzi za mordę i zarzyna klasę średnią represjami, więc okupacja będzie trwała dalej i tak długo aż ludzie się nie zbuntują
  • Odpowiedz