Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@brakloginuf: o, moja sytuacja z teraz właściwie XDDD.
Udało mi się znaleźć robotę od marca, zadzwoniłem w poniedziałek do prezesa, że Elo, chciałbym się zwolnić. Najpierw kwadrans wykładu i różnej maści obiecanki - że będzie bliżej do roboty, że jest do robić, że ten nowy pracodawca to pewnie słaby (nie zna gościa, ale ma na pewno słuszne podejrzenia), że to, że tamto. Olałem go i po pracy w poniedziałek powiedziałem, że
@oskiWaliKioski: Ja nie wiem, nie interesują mnie opinie ludzi na temat innych krajów, a szczególnie opinie o kraju w którym nigdy nie byli, a wiedzę mają z internetu, radia, telewizji, i na tej podstawie opierają swoje wizje, w które święcie wierzą i głoszą jako rzeczywistość. Nawet jeżeli ktoś mieszka gdzieś załóżmy w Stanach Zjednoczonych, i wypowiada się na temat życia w Stanach, to nie można tego obierać za prawdę, bo to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 155
@brakloginuf: o znam to, zaproponowano mi pracę na zastępstwo za kobietę co poszła na L4 w 7 miesiącu ciąży, było więc praktycznie wiadomo, że nie będzie jej minimum pół roku nawet jakby chciała od razu wracać do pracy. Umowa co miesiąc na miesiąc przez dwa miesiące, potem kadry postanowiły, że głupio tak od 23 dnia miesiąca umowa na miesiąc to dali na TYDZIEŃ i się zdziwili, jak powiedziałam im, że nara