Wpis z mikrobloga

@wyjalowiony: nie no akurat co jak co, ale robole to w dużej mierze są faktycznie normalni ludzie, którzy znają swoją wartość, mówię oczywiście o takich, którzy potrafią zrobić swoją robotę. Sam sporo pracowałem w budowlance, i chwalę sobie bardzo zarówno robotę jak i ludzi których poznałem. No i zarobki też spoko, akurat w tej branży w której ja robiłem to poza zimą każdy ogarnięty człowiek jest w stanie te lekko 8tys./msc
@BarkaMleczna: Mój to samo xd ale cały okres wypowiedzenia udawał że mnie nie widzi i jak chciał mi coś powiedzieć to mówił innej osobie co ma mi przekazać mimo że stałam obok. I najlepsze - dowiedział się gdzie dostałam pracę i zadzwonił do mojego obecnego pracodawcy opowiedzieć mu że jestem chu**wym pracownikiem i popełnił błąd że mnie zatrudnił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@naciski: nie mówię o sobie, tylko mówię ogólnie, akurat ja do takich ludzi nie należę, i moje otoczenie również, gdyż po prostu zwyczajnie gardzę takimi ludźmi, i się nimi brzydzę, dlatego też mam wąskie grono znajomych.
Jak można szanować ludzi, którzy sami siebie nie szanują? I co to za przyjemność wysłuchiwać kolejny raz, jak ktoś narzeka, że praca ciężka, że zarobki słabe, że to, że tamto, ale nic nie zmienia, i
@waskizlo no to weź takiego ciecia w firmie ochroniarskiej, co tylko siedzi i w razie zagrożenia dzwoni po grupę wsparcia. Jego praca nie jest warta dużo więcej dla tej firmy bo główny koszt przy zatrudnieniu takiej firmy to właśnie to, czy ciec ma siedzieć tylko w nocy 8h, czy jednak są trzy zmiany x 8h.

Oczywiście są gownojanjszexy, takie jak piszesz, ale ja po prostu nie lubię jak ludzie #!$%@?, że jak
@brakloginuf: u mnie było taktycznie. W listopadzie kończyła mi się 33 miesięczna umowa na czas określony i musieli dać mi umowę na stałe. Oczywiście chcieli. Myśleli, że jestem frajer i podpisze bo jakbym się zwolnił to nie dostałbym premii rocznej, która ze względu na słabszy rok i plany z dupy byłaby może jedną pensja.
A ja wprowadziłem niecny plan: dogadałem się z inną firmą za 30% większy hajs plus auto służbowe
@waskizlo no wg mnie to jakiś obchód co jakiś czas mógłby zrobić, bo jak inaczej rozpozna zagrożenie? To chyba należy do jego obowiązków i za te minimalna mógłby to robić. A właśnie siedzenie i spanie w kanciapie to jest przykład tego #!$%@? owego podejścia, bo minimalna to ja będę tylko siedział i elo
@waskizlo oooo panie, mogę Ci podesłać adres firmy, w której pracuje moja mama, gdzie ludzie zarabiają nieco powyżej minimalnej a wciąż masa jest takich co #!$%@? jak małe samolociki po hali żeby było, że to oni są najbardziej sumienni i "robotni".

Co do rzetelnej pracy, no kufa, po to podpisujesz te umowę żeby rzetelnie pracować, nie mówię o #!$%@? jak dziki i wyrabianiu norm za dwoch, no ale zobowiązujesz się do czegoś,