Wpis z mikrobloga

Przeglądam teraz ten profil i wyję ze śmiechu. Polecam do herbatki wieczorową porą.

Są też i komentarze tego typu, autorstwa użytkowników, którzy dzisiaj postują na #tvpis i wychwalają @FaktyTVN pod niebiosa ¯_(ツ)_/¯

Można z tego zrobić piękną kompilację hipokryzji i polegania na owczym pędzie - jakby się komuś nudziło.
TywinLannister - Przeglądam teraz ten profil i wyję ze śmiechu. Polecam do herbatki w...

źródło: comment_1613429044l2jx9iEUBxuysUKIhi8JD0.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Tywin_Lannister: tylko krowa nie zmienia zdania :p po 8 latach rządów PO ludzie mieli dość i zagłosowali przeciw, później zagłosowali bo dali pieniądze, obecnie widać jak to się skończyło i myślę że PiS nie wygra następnych wyborów, bardzo dużo młodych osób za 2-3 lata będzie już uprawniona do głosowania, a niestety lub stety duża część starszych umrze (mowa tu o betonie politycznym)
@Retsew

>tylko krowa nie zmienia zdania :p


Zgoda. Tyle, że PiS nie był w 2015 r. anonimową formacją złożoną ze świeżych twarzy. Nie tylko był już w polityce od 14 lat, ale w dodatku miał już okazję rządzić. Każdy, kto pamięta tamtą kadencję wiedział, że nie da się zrzucić winy za wszystkie niepowodzenia i absurdy na "egzotyczną koalicję" (zresztą strach przez PiSem był przez lata tak silny, że Platforma praktycznie tylko ma
Wykop w 2015 roku be like XD. Że też ludzie wtedy dali się tak oszukać (w sumie dają cały czas).


@BurnDream: nie dali się oszukać, po prostu PO wtedy przeginało pałę i nienawiść społeczeństwa nie wzięła się znikąd, a PiS był wtedy najmocniejszą opcją z opozycji dającą nadzieję na zmiany. Zagrali na tym, czego ludzie nienawidzili u PO. Cóż, ja sam w drugiej turze głosowałem wtedy na Dudę, chodziło dokładnie o
@BurnDream: ciekawy jestem czy w ogóle ktoś zauważył, że ten post to typowy przykład astroturfingu, o którym swego czasu było głośno. Zauważcie konto jest już zamknięte, jak większość tego typu. Zadaniem tych kont było wykreowanie wśród społęczności wykopu pewnego określonego wrażenia, że Duda jest lepszym kandydatem od Komorowskiego. Dziwi mnie, że nikt tego nie widzi podczas gdy ten post jest akurat bardzo typowy i widać, że robiła go ta agencja Dudy
Wykop w 2015 roku be like XD. Że też ludzie wtedy dali się tak oszukać (w sumie dają cały czas).


@BurnDream: Umowę gazową nie podpisało PO tylko PiS w 2006 r. PO jedyne co mogło zrobić to renegocjować to gówienko pozostawione przez PiS. Aż dziw ilu ludzi z prawej strony czytających "niezależne media" żyło i żyje dalej w bańce informacyjnej.