Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@afc85: No i o co chodzi?

Nie byłem zwolennikiem Komorowskiego i nigdy tego nie ukrywałem.

Ale to też nie zmienia faktu, że fascynacja Dudą innych to był jakiś śmiech na sali...

Jedyne na czym ja się wtedy zawiodłem, to Kukiz, że nie podołał oczekiwaniom.

Do Dudy nie miałem żadnych oczekiwań i nie wierzyłem że będzie czymś więcej, niż kukiełką partii.
@Mr--A-Veed:

Ale to też nie zmienia faktu, że fascynacja Dudą innych to był jakiś śmiech na sali...

Do Dudy nie miałem żadnych oczekiwań i nie wierzyłem że będzie czymś więcej, niż kukiełką partii.


xD

Zacytuję:

Ale głosować będę na Dudę. Nawet jeżeli to kandydat systemu - to prezentuje wiele wyższą klasę, niż prezydent. I pamiętajcie - PiS jest dużo bardziej polską partią niż PO. Ba - ja skłonny jestem powiedzieć, że
szejk_wojak - @Mr--A-Veed: 

 Ale to też nie zmienia faktu, że fascynacja Dudą innyc...

źródło: comment_161338221124focndZegYwt73VncXz4d.jpg

Pobierz
A Duda na głowę bije Komorowskiego swoją klasą i obyciem.


@szejk_wojak: @wanghoi: Bo W sumie to prawda tzn. wtedy tak było. Umiejętnościami oratorskimi zjadał Bronka na śniadanie. Szkoda, że po objęciu stanowiska zwyczajnie zamilkł a jak już coś mówi to tylko to, co mu każą.
Całe szczęście, że olałem II turę- przynajmniej mogę spojrzeć w lustro chociaż dziś bym głosował na Bronka.
@spere: wyciągnąłeś mój wpis sprzed 6 lat i co on ma udowodnić? przyznaję się do błędu i to był wtedy pierwszy i ostatni raz kiedy głosowałem na Dudę. Dałem się nabrać wtedy i ponieść emocjom. Z drugiej strony Komorowski był tak słaby i tak nieudolny, że Duda faktycznie jawił się na kogoś kto "coś" zmieni.

Duda to był potężny błąd, ale Komorowski na jego tle nie był jakimś tytanem intelektu niestety.