Wpis z mikrobloga

Przerażam się, ja sam siebie. Do tej pory myślałem, że jestem silną osobą. Niby mam zdiagnozowane antyspołeczne zaburzenie osobowości (czyli socjopatię), ergo jestem dość pewną siebie, charyzmatyczną osobą... a tu od pewnego czasu niespotykanie często myślę o tym, by zmienić piec. Nie daje mi to spokoju. Mam 31 lat (rocznik 89), urodziłem się mężczyzną biologicznie, społecznie i kulturowo również się czuję mężczyzną... chodzę na siłownię, biję teścia (enan 250 e6d). Nigdy nie narzekałem na brak bzikania.
Czy ma ktoś może coś podobnego?
Na zdjęciu moja 11 lat młodsza połówka, gdy miała 16 lub 17 lat.

#sterydy #mikrokoksy #zdrowie #seks
sweet_sociopath - Przerażam się, ja sam siebie. Do tej pory myślałem, że jestem silną...

źródło: comment_1612856353QfHeDObtZrcZz3GyB09HRz.jpg

Pobierz
  • 44
@sweet_sociopath a to ciekawe ze po tesciu masz takie rozkminy. Ja mam takie libido ze pozeram dupy wzrokiem xD i nawet jak mi zdjecie fajne mignie przed oczami to mysle zeby poruchac fajna dupeczke. Ja bym odstawil, wyregulowal hormony i zobaczyl co teraz mysle na ten temat. A i jak cos meczy to trzeba zmienic :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sweet_sociopath: na zimę to bym się wstrzymał bo taka instalacja to kilka dni trwa na ogół. A jeszcze weź to wnieś wszystko jak wszędzie jest śnieg i ślisko ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale no wymienić warto. Zasypiesz taki podajnik w piecu do pełna i masz spokój. Mam nadzieję że różowej piec się spodoba.