Wpis z mikrobloga

Udało się! MINUS 30 KG!, Mirabelki i mirki pijcie ze mną kompot(oczywiście free sugar) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 06.02.2021
Waga: 106,28kg (-1,76kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -29,72kg

W maju gdy zaczynałem, wiedziałem że mi się uda, podchodziłem do tej redukcji od stycznia xD Ale wiedziałem, że gdy zacznę to nie skończę dopóki nie osiągnę celu. Cel jeszcze nie został osiągnięty, pierwszy to jest zejść do 97kg by wyjść z otyłości wg BMI, później już lecę do 89kg ale to już będę robił na bardzo niskim deficycie zahaczając o zero kaloryczne. Pomyślicie, "skąd wiedziałeś że Ci się uda tyle zrzucić", bo już mam w tym doświadczenie, to jest mój trzeci raz zrzucania dużej wagi i zrobię wszystko by to był już ostatni raz. Tylko że teraz mam całkiem inne zdrowe podejście, nie katuje się, co weekend robię przerwę, jem to co mi smakuje a nie suche posiłki. No i najważniejsza zmiana, to pierwsze w życiu solidne treningi siłowe x3 w tygodniu! Mimo że Nadal jestem grubas, to wyglądam duuuużo lepiej niż ostatnio jak ważyłem 96kg.

Dziś by uczcić ten mały sukces będzie robiona domowa pizza ( ʖ̯)

Jeśli chodzi o obwody:
Ostatnie pomiary robiłem 06.01.2021 (Pierwsze pomiary roniłem dopiero 20.06.20, czyli miesiąc po starcie.)

Pas: 99(-4/-21cm)
Brzuch: 106(-2/28 cm)
Klata: 116(-1/-4 cm)
Dupa: 108(-4/-22 cm)
Udo: 59 (-1/11 cm)
Biceps: 41 (pierwszy pomiar)

#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Hejtel - Udało się! MINUS 30 KG!, Mirabelki i mirki pijcie ze mną kompot(oczywiście f...

źródło: comment_1612595081J6vQCNbuQIzvEE2D2bYBgc.jpg

Pobierz
  • 80
Brawo kolego ja się teraz mecze trochę, na deficycie, trochę Keto, i jeszcze Głodówki 110kg teraz 103kg cel to 90-93
Ciężki temat te chudniecie, trzymaj się tam
@radkie:
minimum 10k kroków dziennie(początkowo było 8k)
x3 trening FBW z hantlami (wariacja tego https://www.youtube.com/watch?v=vbv8nUZMV0Q )
x3 cardio na rowerku stacjonarnym (teraz robię 1h, ale zaczynałem od 35 minut)

Przykładowy mój ulubiony dzień:
śniadanie - jajecznica na maśle + pieczywo + owoc
obiad - zazwyczaj jem spaghetti - mięso mielone z kurczaka + makaron + sos z Łowicza + jakieś warzywo sobie dorzucam
obiad po treningu - shake (ryż basmati +