Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: ja rozumiem cieszyć się wyjścia z sekty, ale to zaczyna 0rzypominac intafluencerki patrzcie rok temu wyszłam z sekty a teraz piję winko z niebieski. Patrzcie wyszłam z sekty a teraz kupuje na znanym polskim sklepie serwisie. Patrzcie patrzcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: Co dziwnego jest w Sj w porównaniu z normalnym życiem ? Co Cię zaskoczyło ? Co było dla Ciebie nowe ? My straciliśmy kumpla jakoś po jego 18 nagle przestał wychodzić , przepadł pół roku czy tam rok później dowiedzieliśmy się że ma żonę, żonę która go utuczyla jak dzika świnie. Nie obchodził urodzin.
Był bardzo spoko ale zawsze unikał tematów religii, nigdy nie śmiał się nawet z żartów normalnych
@huntforfur: Pisze, bo może. Prawdopodobnie też możesz mieć taki moment w życiu, że jak rzucisz ćpanie to będziesz miał ochotę podzielić się tym z całym światem, w końcu to będzie decyzja twojego życia
@Sandrinia: Elo elo, trzymajta się tam. Chyba jednak warto rozpocząć nowe życie ;) No i #!$%@?ć tych co sieją ferment za plecami! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niebadzlosiem: u śj nic nie było dla mnie nowe, bo rodzice zostali nimi jak miałam 2 lata. Za to zdecydowanie pozytywnie odbieram normalność i to, że nikt mi nie dyktuje, jak mam żyć i jakie decyzje podejmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda kumpla, dopóki będzie w tym tkwił to się z Wami prywatnie, na luzie, nie spotka. Chyba, że w celu zawodowym. Ewentualnie jak nie ma kija
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia: A czym różni się taki Sj od normalnego człowieka ?
Nie obchodzi urodzin?
0 związków poza SJ?
Można wejść do kościoła ? Albo innej świątyni ?
Można opowiadać religijne żarty?
Można jeść wszystko ? Zawsze ?
Czy można być Sj a jednocześnie mieć chłopaka/łaskę nie Sj?
Czy są geje/lesbijki ?
Można farbować włosy/tatuaże?
Można oglądać tv i używać każdej technologi w kaDy dzień tygodnia ?
Co zrobisz jeśli umrzesz i
@Niebadzlosiem: Fuck, ile pytań xd polecam tag #wesolezyciewsekcie ale na zadane przez Ciebie pytania odpowiem XD

czym różni się taki Sj od normalnego człowieka ?


1. Różni się podejściem do życia. Śj żyją "nadzieją" na życie wieczne w raju na ziemi, dodatkowo uważają, że wszystko zawdzięczają Bogu, więc jest on dla nich najważniejszy, na pierwszym miejscu, o wiele wyżej, niż rodzice/współmałżonek/dzieci. Generalnie to religia decyduje o całym ich życiu i decyzjach,