Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NatarczyweConfetti: moim zdaniem to przede wszystkim zależy kto co potrzebuje. I właśnie na moim przykładzie, gdzie liczy się dla mnie czas pracy na baterii(przynajmniej te 10h SoT) , płynność działania, i to w możliwie niskiej cenie, to nie mam lepszego wyboru jak średniak z czystym Androidem. Telefon miał premierę 2,5 roku temu, ciągle aktualizowany, no i YTVanced - dobra rzecz. A z ciekawostek to jeszcze backup przez rsync ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaroslaw_Keller: @bartdziur: tutaj porównanie https://youtu.be/9K94AKwkLNs

S5 mocno nie odbiega od IPhone 6, w niektórych czynnościach nawet S5 wygrywa. A mówimy tu o producencie, który lubi nawalić syfu do swojego telefonu. Dlatego jak wcześniej wspominałem - tylko czysty Android(jeśli porównujemy telefony na Androidzie).

@NatarczyweConfetti: między innymi dlatego to jest ważne kryterium przy wyborze telefonu - czysty Android. Tym bardziej że nie ma już czasu i chęci do żonglowania customami jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartdziur: porównałeś ceny sprzed 6 lat, więc wrzuciłem film pokazujący co telefony oferowały 6 lat temu. Skoro chodzi Ci o to, jak chodzi teraz, to skąd porównanie cen premierowych? Do Galaxy S5 to bliżej jest iPhone 6,nie 6S. Oczywiście, można używać teraz 6 czy 6S, choć co do tego pierwszego to to kolega już narzekał, aż parę miesięcy temu zmienił. Ale kupując teraz to w cenie używanego 6S mogę mieć nowego/mało
A wykopki dalej się kłócą o coś, co jest kwestią preferencji. Chcesz mieć prosty smartfon na długo, który po prostu działa to kup sobie iPhone. Chcesz zmieniać telefon co rok-dwa, bo uwielbiasz nowości albo jesteś power userem? Weź sobie Andrzeja ¯\_(ツ)_/¯