Wpis z mikrobloga

@KrzysztofMickiewicz: Ktoś mi wytłumaczy dlaczego AnDroidziarze, aż tak bardzo na siłę atakują iPhony? Jeśli ich jedyny argument zostanie podważony to nic innego nie robią jak dodanie reakcji "hehe"...

Chociaż w sumie im tylko zostaje się śmiać z samych siebie
  • Odpowiedz
@KrzysztofMickiewicz: Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Androidziarze, aż tak bardzo na siłę bronią androida? Jeśli ich jedyny argument zostanie podważony to nic innego nie robią jak dodanie reakcji "hehe"...

Chociaż w sumie im tylko zostaje się śmiać z samych siebie
  • Odpowiedz
@xandra: I co Ci daje porównanie podzespów, skoro iOS wciąga androida nosem. Tym bardziej #!$%@?ą nakładkę samsunga (touchwiz) która robi z telefonu sieczkę i szrot a nie smartfon, gdzie ios sobie płynnie działa i ma was w dupie. Wiem co mówię, miałem s6 rok temu, zero gier, zdjęcia trzymane głównie na sd a ciął się niemiłosiernie, do tego bateria leciała szybciej niż w iphone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@xandra: 16 GB to iPhone 6 ma, ale pamięci wbudowanej w biedawersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NatarczyweConfetti: jak już, to należy porównywać telefony w podobnym zakresie cenowym. Zarówno Xperia Z2, jak i Galaxy S6 sa tańsze od iPhone 6.
Swoją drogą to zależy do czego jest używany. U mnie typowo - snapchat/firefox/Facebook/messenger, do tego jakieś gierki, i różne inne apki. Telefon kupiony rok temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bartdziur: tylko porównujesz telefony, z których jeden jest blisko 2x droższy od drugiego. Co do aktualizacji - tak to jest właśnie z tymi nakładkami producentów. Nauczyłem się że Androidy to najlepiej coś z czystym systemem, Pixele fajnie tu wypadają
@NatarczyweConfetti: cena właśnie gra rolę. Skoro telefon jest droższy, to należy oczekiwać od niego większej płynności, lepszego działania. Jeśli chcemy subiektywnie porównać który telefon lepiej działa, to należy porównać
  • Odpowiedz
@NatarczyweConfetti: a czy ja wiem czy ta cena na ta chwile jest mega przesadzona, patrzac na flagowce Samsunga to chyba nie az tak. Ja zmieniłem telefon na IP w zeszłym roku no i przewaga pod wzgledem dzialania i zwykłej stabilności jest duża, ale to tylko telefon więc nie wiem czego ludzie oczekują
  • Odpowiedz