Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla dziewczyn mijanych na ulicy jesteś równie widzialny co puszka po Harnasiu leżąca na trawniku? Piszesz na Wykopie, że przecież obiektywnie jesteś 8/10 a nigdy nie dostałeś atencji od kobiety?

Atrakcyjni fizycznie mężczyźni są regularnie uświadamiani o swojej atrakcyjności przez kobiety.

Właśnie tak reagują gadzie mózgi hipergamicznych bestii gdy zaklasyfikują samca jako obiekt zdatny do rozmnażania. Jeżeli nie masz podobnych reakcji za samo swoje istnienie to polecam przełknąć czarną pigułkę i pogodzić się z tym, że:

Nigdy nie będziesz erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny... Musisz sobie z tego zdawać sprawę


#blackpill #przegryw #blackpillraw #logikarozowychpaskow #instagram #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #p0lka
B.....W - Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla d...

źródło: comment_1612132818R99Hh9xUsyiUeHGVU9fb1x.jpg

Pobierz
  • 100
@fajnyboy96: Ja jestem Olaf ponad 190cm z mordą chada i 8pakiem na brzuchu.Narazie ta jedna 6-6.5/10 mi dupe lizała,ssała jajca i była robiona w paru pozycjach.Kolejna 5/10 mi pisala aluzje do seksu ale nie opłaca mi się przerywać piwniczenia dla przeciętniary.Z jedną 5.5-6/10 byłem umówiony na spotkanie ale mi się nie chciało jechać bo było za zimno.Staram się odrazu na #!$%@? umawiać z julkami 6/10(upper normie)i wyżej( ͡° ͜ʖ
Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla dziewczyn mijanych na ulicy jesteś równie widzialny co puszka po Harnasiu leżąca na trawniku?


@Blackpill_RAW: nie rób co po niektórym nadziei. Niektórzy to słyszeli od babci albo cioci. Różowe też się patrzą, czy się inni na nią patrzą, nawykowe szukanie atencji.
Oba znaczą tyle samo, czyli g#wno
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kenny_McCormick_: fajna analiza jednakże n'a moje rozumowanie blackpill nie zakłada, że nawet przeciętniak nie będzie w stanie być w związku z kobietą tylk że ona nie będzie nim zafascynowana w kwestii fizycznej. Będzie z nim z wielu różnych powodów ale nie będzie czuła do niego pociągu seksualnego. Stawiam dobrą wódkę, że jeżeli na orbicie znalazł się klasyczny chad thundercock i taka różowa miałaby chociaż cień nadziei, że Chad ją zechce chociaż
@Blackpill_RAW jak nie masz mega krzywej facjaty(a i nawet krzywa może być) ale odnosisz sukcesy w życiu, chodzi na siłownię dbasz o ciało to też usłyszysz że masz boskie ciało. Najgorsze jest wmawianie sobie że jest się słabym a twoje wpisy bardziej do tego dążą, niż do uświadamia mężczyzn jak mają o siebie dbać. Także skończ już jajczec i zrób coś z sobą kolego bo mimo że masz sporo racji, jakaś dziwna
@Blackpill_RAW jesteś na cyklu? Bo mam wrażenie, że twoje wypowiedzi są agresywne i nie wiem czemu. Oglądam, mówię - masz sporo racji ale mógłbyś formę zmienić na bardziej zachecajaca niż na narzekająca. Nie siedzi mi forma i uważam że przyczyniasz się do umacniania przegrywow w ich mizgoni niz do motywacji żeby z przegrywu wyjść. Choć jest to moje zdanie, może akurat tego potrzeba w tym portalu - choć wątpię. Z fartem farbowany
@Olaf2137:

Już mi się znudził troche wypok i tak mi będzie pisał jakiś zebercel że nie jestem chadem a jego kolega 155cm otyły zakolak posuwa modelki na charyzme i dobrany pasek do spodni xD

Klasyka urojeń, wkładanie oponentów w usta słów, których nigdy nie powiedział xD
No ale widocznie z faktami nie jesteś w stanie dyskutować, tylko sam musisz sobie wymyślać teorie, które potem obalisz. Typowe dla przegrywów, którzy dyskutowali jedynie
A zawołam też plusujących ten wysryw i poproszę o wskazanie w którym miejscu pisałem o

swoim koledze 155cm otyłym zakolaku posuwającem modelki na charyzme i dobrany pasek do spodni xD

@Blackpill_RAW @UberSoldat @feegloo @elementyzaskoczenia @Slavcel @JustKebab @Dave987654321 @LajfIsBjutiful @WachaczStopek_01- @MisterTwister @Maks_S @Thoro @Allbis @lojawyk @PotrzymajMiPiwo @Major_z_Donbasu @puchtek @efez0 @jacko526 @Davidozz
Zapulsowaliście urojenia tego przegrywa-fantasty, a nie coś, co ma cokolwiek zgodnego z prawdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo
Zelber - A zawołam też plusujących ten wysryw i poproszę o wskazanie w którym miejscu...

źródło: comment_1612184260DC32aKvnf8osPLKQrNfeh2.jpg

Pobierz