Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla dziewczyn mijanych na ulicy jesteś równie widzialny co puszka po Harnasiu leżąca na trawniku? Piszesz na Wykopie, że przecież obiektywnie jesteś 8/10 a nigdy nie dostałeś atencji od kobiety?

Atrakcyjni fizycznie mężczyźni są regularnie uświadamiani o swojej atrakcyjności przez kobiety.

Właśnie tak reagują gadzie mózgi hipergamicznych bestii gdy zaklasyfikują samca jako obiekt zdatny do rozmnażania. Jeżeli nie masz podobnych reakcji za samo swoje istnienie to polecam przełknąć czarną pigułkę i pogodzić się z tym, że:

Nigdy nie będziesz erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny... Musisz sobie z tego zdawać sprawę


#blackpill #przegryw #blackpillraw #logikarozowychpaskow #instagram #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #p0lka
B.....W - Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla d...

źródło: comment_1612132818R99Hh9xUsyiUeHGVU9fb1x.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@anon_user111 wstawiałem screeny u tego matołka pod wpisem.Kto ma uwierzyć że jestem chadem ten uwierzy jak ma inteligencje wyższą od poziomu małpy w zoo (ʘʘ).Zresztą nie obchodzi mnie opinia przegrywa z wypoku xD
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: @anon_user111: Załóżmy nawet, że @Olaf2137 piszę prawdę(ale ile są warte słowa mitomana, którego możliwości intelektualne są zbyt skromne na stworzenie wiarygodnego trollkonta, to wszyscy wiedzą).
I zadajmy jeszcze jedno pytanie, czy ktokolwiek nie będący albo sfrustrowanym seksualnie przegrywem albo 15 latkiem będzie się podniecał, że ON RUCHAŁ, UWAGA WSZYSCY, ON RUCHAŁ?
No nie, dla normalnych ludzi seks jest normalną sprawą, a nie powodem dla którego przez
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej To jeszcze manlecik musiałby móc mnie dosięgnać z dołu żeby wejść ze mną do oktagonu xD.Niech sobie funkcjonuje w swoim przegrywowym wymyślonym świecie xD.Mam na czarno tego trola i nie czytam tych urojeń
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej powtarzam że ostatecznie to ja jestem chadem któremu nastolatki chcą lizać okłaczoną srake na pierwszym spotkaniu a on spierdonem przegrywem xD.Mam na czarnej liście od tygodnia po jego pierwszym przegrywowym wysrywie( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej Może wstawie tu kiedyś morde i zdjęcia julek jak ze mną leżą po boltzowaniu.Oczywiście nic nie będe temu spieroxowi udowadniał.Jak mnie najdzie ochota to zrobie taki wpis
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: No jasne, tylko znajdzie jakieś sensowne zdjęcia na jakimś chanie, żeby się pod kogoś podszywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw Kisnę jeszcze z jednej rzeczy:

Udawaj, że jesteś chadem

Popłacz się i bój się mi odpisywać w internacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czy przypadkiem taki od lat pozytywnie walidowany przez społeczeństwo chad nie powinien być osobą nie bojącą się konfrontacji i
  • Odpowiedz
@Zelber: #!$%@? tak ciezko uwierzyc ze istnieja przystojne i wysokie chady co ruchaja l0chy a wy nie? XD
@Blackpill_RAW widzial jego morde
Po #!$%@? typ ma trollowac ze jest chadem na portalu ze smiesznymi obrazkami xD?
To raczej ty udowadniasz ze jestes przegrywem bo nie mozesz uwierzyc ze istnieja wysocy i przystojni
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2:

#!$%@? tak ciezko uwierzyc ze istnieja przystojne i wysokie chady co ruchaja l0chy a wy nie? XD

I dlatego nasz "chad":
-Myli się w tym ile ma wzrostu.
-Wymyśla wyniki siłowe
  • Odpowiedz
@Zelber > Myli się w tym ile ma wzrostu.
-Wymyśla wyniki siłowe z kosmosu.
-Zakłada fakekonta na tinderze.
-Zachowuje się w internecie jak typowy bojący się świata przegryw.
Podawal sie za kogos innego aby udowodnic ze niski wzrost nie jest atrakcyjny
Blackpillowiec bedzie zakladal konta na tinderze aby udowodnic ze wyglad>>>>>>wszystko
  • Odpowiedz
@Kontodlapostu2:

Podawal sie za kogos innego aby udowodnic ze niski wzrost nie jest atrakcyjny

No nie do końca to tak wyglądało( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blackpillowiec bedzie zakladal konta na
  • Odpowiedz