Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla dziewczyn mijanych na ulicy jesteś równie widzialny co puszka po Harnasiu leżąca na trawniku? Piszesz na Wykopie, że przecież obiektywnie jesteś 8/10 a nigdy nie dostałeś atencji od kobiety?

Atrakcyjni fizycznie mężczyźni są regularnie uświadamiani o swojej atrakcyjności przez kobiety.

Właśnie tak reagują gadzie mózgi hipergamicznych bestii gdy zaklasyfikują samca jako obiekt zdatny do rozmnażania. Jeżeli nie masz podobnych reakcji za samo swoje istnienie to polecam przełknąć czarną pigułkę i pogodzić się z tym, że:

Nigdy nie będziesz erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny... Musisz sobie z tego zdawać sprawę


#blackpill #przegryw #blackpillraw #logikarozowychpaskow #instagram #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #p0lka
B.....W - Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla d...

źródło: comment_1612132818R99Hh9xUsyiUeHGVU9fb1x.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: #!$%@?, większość osób nigdy nie będzie erotycznym szczytem marzeń dla drugiej połowy ludzkości, przecież to są jednostki takie typy jak on, jak z okładki. Poznałem w całym moim 30-letnim życiu może jedną osobę która miała taką budowę... i myślicie, że gosia777 was nie chce, bo on istnieje? Przecież ona szans u niego nie ma, tak jak wy u niej. :D
  • Odpowiedz
Atrakcyjni fizycznie mężczyźni są regularnie uświadamiani o swojej atrakcyjności przez kobiety.


@Blackpill_RAW: ja bym to rozszerzył:

mężczyźni atrakcyjni w jakikolwiek sposób (fizyczny, finansowy, społeczny) są regularnie uświadamiani o swojej atrakcyjności przez kobiety.

Nie chodzi tylko o chadów.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: sprawdziłem typa, oczywiście dziewczyna co mi z nią nie wyszło lajkuje każde jego zdjęcie a jesteśmy #!$%@? z drugiego końca polski xD Jak one tych czadów wynajdują, przecież on sławny nie jest. Ech na #!$%@? ja żyję xD
  • Odpowiedz
@UberSoldat: Hollow cheeks to ogromny boost do atrakcyjności. Ja gdy zrobie sobie zdjęcie takie, że mam wklęsłe poliki (bo normalnei nie mam, ale przy odpowiedniej ekspresji twarzy mogę wywołać) to taki chadlite ze mnie. A normalnie p0lack
  • Odpowiedz
czyli 1 kobiecie spodobal sie facet i dlatego podoba sie on każdej?


@jiwe: Oczywiście, że nie
Mężczyźni posiadający uniwersalne cechy atrakcyjności ZAWSZE znajdą niszę kobiet które będą skłonne rzucić wszystko dla nich.

Za to mężczyźni nie posiadający tych cech zawsze będą "opcją zapasową" która nigdy nie wywoła y kobiety takiego wyrzutu hormonów szczęścia jak osobnik powyżej.

Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz