Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla dziewczyn mijanych na ulicy jesteś równie widzialny co puszka po Harnasiu leżąca na trawniku? Piszesz na Wykopie, że przecież obiektywnie jesteś 8/10 a nigdy nie dostałeś atencji od kobiety?

Atrakcyjni fizycznie mężczyźni są regularnie uświadamiani o swojej atrakcyjności przez kobiety.

Właśnie tak reagują gadzie mózgi hipergamicznych bestii gdy zaklasyfikują samca jako obiekt zdatny do rozmnażania. Jeżeli nie masz podobnych reakcji za samo swoje istnienie to polecam przełknąć czarną pigułkę i pogodzić się z tym, że:

Nigdy nie będziesz erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny... Musisz sobie z tego zdawać sprawę


#blackpill #przegryw #blackpillraw #logikarozowychpaskow #instagram #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #p0lka
B.....W - Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla d...

źródło: comment_1612132818R99Hh9xUsyiUeHGVU9fb1x.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@jiwe: Nie tylko,rowniez mozna dodac brak alternatyw.Przeprowadzcie sie do Berlina i dlugo z toba nie bedzie.Nauczy sie jezyka i odejdzie do sniadego ksiecia a ty zostaniesz sam tak jak byles wczesniej ale jeszcze pozbedziesz sie troche pieniedzy
  • Odpowiedz
dla mnie mysl o wspolzyciu z tym osobnikiem z obrazka jest odrażająca (rozowy here)


@jiwe: Najprawdopodobniej nie jest w Twoim typie :) Ale jak poproszę o zdjęcia tych co Ci się podobają to wiem czego mogę oczekiwać () Na pewno nie niskich zakolaków
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW Już mi się znudził troche wypok i tak mi będzie pisał jakiś zebercel że nie jestem chadem a jego kolega 155cm otyły zakolak posuwa modelki na charyzme i dobrany pasek do spodni xD.Kto ma przełknąć czarną pigułke ten przełknie jak ma chociaż dwucyfrowe iq.Ty i @looksdontmatter robicie najlepszą robote w uświadamianiu red/bluepillowych pomyleńców o istocie czarnej pigułki
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: wiem, w robocie mam gości co są mojego wzrostu a z mordy to totalne slavcele a mają swoje partnerki. ale ja się boje kobiet i w ogóle ludzi co jest efektem dorastania w niezbyt przyjaznych warunkach. ''dymorfizm płciowy'' zaczął się u minie podkreślać ok. 15-16 roku życia czyli kiedy rzuciłem szkołę więc nie miałem już styczności z żadnymi dziewczynami. teraz mam 21 lat i nawet nigdy nie zostałem przytulony
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Mnie tam oceniają z ryja na 7-8, a jakoś zawsze byłem niewidzialny dla kobiet. Jeszcze 190 i sportowa sylwetka i niby powinien być Chadlite conajmniej, a jest gówno. Przerobiłem na randkach 19 dziewczyn i każda mnie olała 17 na pierwszej 1 na drugiej i z jedną nawet coś wychodziło i się całowałem, ale była strasznie zaburzona. Blackpyl to heheszki są w większości.
  • Odpowiedz