Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla dziewczyn mijanych na ulicy jesteś równie widzialny co puszka po Harnasiu leżąca na trawniku? Piszesz na Wykopie, że przecież obiektywnie jesteś 8/10 a nigdy nie dostałeś atencji od kobiety?

Atrakcyjni fizycznie mężczyźni są regularnie uświadamiani o swojej atrakcyjności przez kobiety.

Właśnie tak reagują gadzie mózgi hipergamicznych bestii gdy zaklasyfikują samca jako obiekt zdatny do rozmnażania. Jeżeli nie masz podobnych reakcji za samo swoje istnienie to polecam przełknąć czarną pigułkę i pogodzić się z tym, że:

Nigdy nie będziesz erotycznym szczytem marzeń dla młodej dziewczyny... Musisz sobie z tego zdawać sprawę


#blackpill #przegryw #blackpillraw #logikarozowychpaskow #instagram #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #p0lka
B.....W - Twierdzisz, że jesteś przystojny a żadna kobieta Ci o tym nie mówiła? Dla d...

źródło: comment_1612132818R99Hh9xUsyiUeHGVU9fb1x.jpg

Pobierz
  • 100
@Zelber ale przeciez wielokrotnie tworzone byly eksperymenty w ktorych bardziej odrazajace dla loch bylo 179cm niz bicie wlasnej matki i siostry....
Jezeli wyglad liczy sie na tinderze to w realnym zyciu tez jest numerem 1
No chyba ze foid szuka betabankomatu dla swojego bombelka po chadzie
Kobiety pozadaja tylko i wylacznie top. 00001%samcow reszta facetow nie istnieje i jest to fakt naukowy
Niski incel z cofnieta szczeka i zakolami moze jedynie moneymaxowac
@Kontodlapostu2:

Niski incel z cofnieta szczeka i zakolami moze jedynie moneymaxowac aby byc betabankomatem..

Tak jak z tym jeszcze jestem się w stanie zgodzić, bo jeżeli absolutnie wszystko jednocześnie leży w wyglądzie to łatwo nie będzie i bardzo dużo różowych odrzuci taki przypadek.
Tak reszta to już srogie urojenia xD
@Kontodlapostu2:

ale przeciez wielokrotnie tworzone byly eksperymenty w ktorych bardziej odrazajace dla loch bylo 179cm niz bicie wlasnej matki i siostry....

[potrzebne źródło]

Kobiety pozadaja tylko i wylacznie top. 00001%samcow reszta facetow nie istnieje i jest to fakt naukowy

Przeliczmy to na liczbę pożądanych facetów w Polsce w wieku 15-49, czyli około 10 000 000 powodowałoby to ,że w Polsce jest 1(słownie jeden) pożądany przez kobiety facet.

Mam dalej masakrować te
@Kontodlapostu2: dziękuję za pamięć o mnie, ostatnio z braku czasu nieco zaniedbałem wykop. Moim zdaniem 15% mężczyzn jest atrakcyjnych dla kobiet, natomiast topowe 2% szczęśliwców wzbudza pożądanie samą swoją obecnością. Co do wzrostu myślę że 179cm to jeszcze nie koniec świata, ale nieco wzrasta poziom trudności. Liczby te wynikają z moich obserwacji i nie można ich traktować w 100% za wykładnik, bo zawsze są jakieś odstępstwa, ale stanowią dobre uproszczenie. @
@kosmita: i tak i nie, co do fizycznosci sie zgodze, co do finansow nie. Facet jak jest z $ ale przegryw, to dziewczyna zawsze bedzie szukac alternattwy, nawet zeby tylko sie pobawic. Oczywiscie mozna mi nie wierzyc, ale spójrzmy na ludzi bogatych i na ich partnerki, ilu facetow w uj bogatych jest zwiazanych z modelkami czy cos ich pokroju? Tak samo z facetami slawnymi. Wezmy nawet takiego trumpa, ok jego zona
@Olaf2137: z jednej strony masz racje, ale z drugiej nie wiem jakie sa kryteria. Dla wielu facetow: szczupla=ladna. Patrzac na programy typu hotel paradise czy inne gowno sa ponoc ladne laski, wiec opinie moga byc rozne.