Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: Beka z lewactwa? To beka z ciebie typie. 10 lat na emigracji i nigdy nie zostałem wylegitymowany przez policję pomimo różnych sytuacji i różnych stanów w jakich się znajdowałem. To w Polsce tylko #!$%@? „dokumenty poproszę” i dla was to normalne, że ktoś chce was sprawdzać. Komunikatory be bo #!$%@? czytają co ci Grażyna kazała na obiad kupić ale sprawdzanie dokumentów na każdym kroku jest okej. Jebnij się w łeb
@varres: Nie było tak jak Myślisz, skrajna prawica wyrwała to z kontekstu, bo: nie powiedziała że dla Polaka śmierć była czym zwykłym, śmierć jak śmierć, tylko dla Polaka śmierć Żyda była czymś zwykłym... itd, a zmienia całkowicie sens wypowiedzi.
@ImInLoveWithTheCoco: a wy polaczki z komuszą niewolniczą mentalnością wiecie, że w cywilizowanych krajach to nie jest normalne by spisywać ludzi bez powodu? że są kraje gdzie nie musisz mieć przy sobei kenkarty? ba, w niektórych nawet nie ma dowodów osobistych?

Sam za małolata byłem spisywany za chodzenie chodnikiem, a na pytanie czy coś się stało było, że nie, ale nazwisko sprawdzili. Albo za opróżnianie kieszeni za picie piwa na ławce. Albo